shapka.jpg

Перетворювачі частоти ELECTROIL для відцентрових насосів

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL для відцентрових насосів

Синус-фільтр 
OF-M12A/250ВПеретворювач частоти Electroil (Электроил) (інвертор) для відцентрового насоса є  спеціалізованим електронним пристроєм, що перетворює мережеву енергію в енергію живлення однофазного або трифазного асинхронного двигуна насоса з напругою, регульованою по частоті та амплітуді.. 

Перетворювачі частоти Electroil для відцентрового насоса відкривають нові можливості автоматичної зміни параметрів роботи насоса в залежності від поточних умов роботи. Зазвичай робота відцентрових насосів в складі різних технологічних систем подачі або циркуляції води характеризується високою динамічністю процесу і широким полем регулювання.  

Перетворювачі частоти Electroil (Электроил) орієнтуються на вузькоспеціалізовані завдання у сфері застосування насосного обладнання і дозволяють додатково розширити можливості енергозбереження в умовах високої динаміки роботи насосних агрегатів.  

Зміна частоти напруги дозволяє змінювати швидкість електронасоса. Враховуючи те, що зміна частоти напруги змінює швидкість обертання вала електронасоса з лінійною залежністю, комплектація насоса перетворювачем частоти дозволяє перетворити насос в повністю регульовану і захищену від аварійних ситуацій насосну станцію. Перетворювачі частоти тривалий час застосовуються в промисловості для управління асинхронними двигунами.  Розвиток технології частотного регулювання забезпечив передумови для ефективного застосування спеціалізованих перетворювачів частоти Electroil в побутовому секторі  - для управління і регулювання насосом  водопостачання або теплопостачання. Перетворювачі частоти Electroil в складі насосних систем дозволять досягти максимальної енергетичної ефективності роботи насосного агрегату.

Назва та логотип компанії - виробника перетворювачів частоти для насосів

Спеціалізовані перетворювачі частоти виробництва Electroil (Reggio Emilia, Італія) для управління відцентровими насосами представлено в діапазоні потужності насосів від 1,1 до 30кВт. Крім керування трифазними насосами окремі перетворювачі частоти Electroil здатні регулювати однофазні насоси потужністю до 1,8 кВт. Продовжується розробка та тестування прототипу перетворювача частоти для однофазних насосів потужністю 2.2кВт включно. 

Перетворювачі частоти Electroil для відцентрового насоса спеціально розроблені для застосування в області циркуляції води, в промисловому і побутовому водопостачанні, в складі систем іригації великого, середнього і малого обсягу. 

Перетворювачі частоти Electroil створені так, що для перетворення звичайного відцентрового насоса в «розумний» відцентровий насос і  початку його ефективної роботи в складі гідравлічної системи знадобиться тільки підключення до електромережі силового кабелю, підключення силового кабелю до насоса, підключення до трубопроводу датчика тиску і стартова процедура автоматичного визначення і налаштування параметрів.  Незалежно від характеристик напору і продуктивності насоса перетворювачі частоти Electroil сумісні з усіма типами відцентрових насосів, оснащених асинхронними двигунами. Перетворювачі частоти Electroil втановлюються на вертикальну поверхню (стіна або платформа обладнання)  або безпосередньо на двигун насоса за допомогою адаптерів.

Таблиця сумісності різних типів перетворювачів частоти Electroil (Електроіл).

Живлення
інвертора / насоса
1.11.52.23.0
5.0
5.5
7.5
11
15
22
30
IMMP
1 фаза / 1 фаза
+
 -- IMTP
1 фаза / 3 фази

+
--------
 ITTP
3 фази / 3 фази
-++
Область застосування перетворювачі частоти Electroil (Електроіл). Різноманіття перетворювачів частоти Electroil з різною номінальною потужністю і можливість їх об'єднання в насосні станції з великою кількістю насосів дозволяють отримати оптимізацію регулювання тиску у промислових і комунальних системах водопостачання. Досягнення максимальної ефективності роботи і максимальної економії електроенергії особливо актуально для великих систем водопостачання з великими витратами електроенергії і великими можливостями енергозбереження. 

Перетворювачі частоти Electroil оптимізують споживання струму в пропорційній залежності від поточного навантаження в системі водопостачання, що забезпечують плавний пуск і плавне гальмування насоса, відсутність гідравлічних ударів, характерних для пуску і зупинки традиційних насосних систем. Керований перетворювачем частоти Electroil насос створює менше шуму і забезпечує менший експлуатаційним зносом і подовжений термін служби. 

Робота насосної станції з частотним регулюванням також вимагає наявності гідроакумулятора, як і традиційна насосна станція, але функції гідроакумулятора та необхідний обсяг значно відрізняються. У традиційній системі, регульованій реле тиску, гідроакумулятор виконує функцію обмежувача пусків насоса і оптимізує характеристики його роботи в недовантажених режимах роботи. Для цього традиційні насосні станції комплектують гідроакумуляторами досить великого обсягу, що визначається розрахунком.  У свою чергу в насосних системах з частотним регулюванням обсяг гідроакумулятора мінімізований, так як кількість пусків більше не обмежена умовами нагріву ізоляції електромотора за рахунок частих пусків та великого виділення тепла при пуску.  

Основна функція гідроакумулятора в насосній системі, керованій перетворювачем частоти, полягає в підтримці в системі необхідного тиску води в короткий період між початком відбору води і плавним пуском насоса до досягнення заданої характеристики тиску.  

Принципи роботи перетворювачі частоти Electroil (Електроіл). Перетворювачі частоти Electroil забезпечують підтримання постійного тиску в гідравлічній системі, в якій поряд з контролем тиску, необхідно отримати істотне скорочення експлуатаційних витрат на електроенергію і продовжити термін служби механічних і електричних компонентів системи.

Замкнута система контролю в складі перетворювача частоти і датчика тиску оптимізує роботу електронасоса, встановлюючи необхідну швидкість обертання вала пропорційно перекачується обсягом рідини. Перетворювач частоти також знизить непродуктивне споживання струму в фазі пуску і заощадить електроенергію, що витрачалася вхолосту на забезпечення прямого пуску. Споживання струму в робочому режимі визначається тільки поточним навантаженням в системі. Гідравлічний удар буде відсутній, так як рідина в трубопроводах системи буде зупинятися і набирати швидкість плавно, а не стрибкоподібно. При досягненні необхідного рівня тиску і припинення витрати води в системі перетворювач частоти Electroil плавно знизить швидкість насоса і забезпечить сповільнену зупинку потоку, виключивши виникнення гідродинамічного удару. 

Прямий пуск електронасоса – це пуск прямим підключенням до мережі з номінальною напругою. Характеристики двигуна і навантаження будуть визначальними факторами протікання процесу прямого пуску для насоса. Потрібно врахувати те, що висока кратність пускових струмів, що протікають в обмотках статора, при частому прямому включенні насоса може стати причиною руйнування ізоляції – електродинамічного (механічного) руйнування і теплового старіння. Крім термічного форсування процесу старіння ізоляції і механічного переміщення обмоток при прямому пуску негативними наслідками прямого підключення насоса до джерела номінального напруги будуть значні перевантаження механічних вузлів. Ці негативні сторони прямого пуску для насоса повністю анулюються застосуванням перетворювачів частоти Electroil. Подібні завдання по силі також широко застосовуваним для забезпечення прийнятних умов запуску трифазного насоса пристроїв плавного пуску, але тільки інверторний спосіб пуску здатний забезпечити повну відсутність негативних наслідків процесу пуску для електронасоса. 

Здійснюємо  з залученням одного із національних вантажоперевізників або власним транспортом доставку обладнання в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.