shapka.jpg

ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ ДЛЯ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ WESTER

Головна > Гідроакумулятори Wester


Горизонтальні гідроакумулятори Wester WAO
Вертикальные гидроаккумуляторы Wester WAV
Вертикальні гідроакумулятори Wester WAV

Гідроакумулятор зі змінною мембраною Wester являє собою гідротехнічне пристрій, інстальоване в напірну (насосну) систему водопостачання для підтримки в ній попередньо встановленого рівня тиску. Одним з широко розповсюджених варіантів застосування мембранного гідроакумулятора є система водопостачання з недостатнім, низьким тиском, в якій існує пряма необхідність у застосуванні насоси для підвищення тиску. При споживанні води в системі мембранний розширювальний підтримує необхідний рівень тиску за рахунок нагнітання в систему додаткового, раніше акумульованого об'єму рідини, компенсуючи, таким чином, падіння тиску без включення «підсилювального» насоса.

Такий процес обмежує кількість включень насоса, необхідних для підтримання тиску на оптимальному рівні при відсутності гідроакумулятора, і згладжує зміни тиску, обумовлені верхньої та нижньої кордоном спрацьовування реле тиску.

Гідроакумулятор зі змінною мембраною Wester

Конструкція гідроакумулятора зі змінною мембраною

Функціонування бака забезпечується «подушкою» з стисненого повітря з тиском, що перевищує атмосферний.

Стиснене повітря знаходиться в просторі гідроакумулятора Wester між розділової каучукової мембраною та стінками бака. Забезпечується роботою насоса, зростання тиску води призводить до додаткового стиску повітря і додаткової акумуляції води в баку до моменту спрацьовування реле тиску насоса і досягнення рівноваги тиску повітря і води. З цієї причини при здійсненні контролю зовнішнім манометром за тиском повітря в гідроаккумуляторі необхідно прибрати протитиск води, відключивши насос і злив воду з гідроакумулятора. В іншому випадку показання манометра буде аналогічно показанню манометра, що вимірює тиск в самій системі водопостачання. При споживанні води порушується попереднє рівновагу тиску, а стиснене повітря виштовхує воду в систему, підтримуючи оптимальний, встановлений рівень тиску. При вичерпанні накопиченого запасу води і зниження тиску до мінімального допустимого рівня реле тиску включить насос. Таким чином, гідроакумулятор в системі запобігає необхідність включення насоса при кожному відборі води в системі.

Весь модельний ряд мембранних баків Wester призначений для акумуляції питної води. Технічні рішення, застосовані в конструкції гідроакумуляторів Wester, виключають контакт акумульованої води з внутрішніми стінками бака.

Основні три елементи гідроакумулятора Wester, що впливають на працездатність і надійність - корпус, контрфланеці і мембрана. Основною характеристикою корпусу є максимально допустимий робочий тиск, що визначає міцнісні рамки застосування бака. Допустимий робочий тиск гідроакумуляторів вертикальних WAV і горизонтальних WAO становить 10 бар. Якість сталі, товщина стінки, якість нанесеного захисного покриття корпусу бака і зустрічного фланця визначають швидкість, з якою всюдисуща корозія порушить герметичність бака. Контрафланец і мембрана в гідроаккумуляторах Wester - італійського виробництва (Aquasystem, Se.Fa). Мембрана – змінна. Вибір мембрани гідроакумулятора Wester визначається в першу чергу призначенням – роботою в системах "холодного" водопостачання. В системах "холодного" водопостачання вплив температури на роботу гідроакумулятора зведено до мінімуму (температура не перевищує 30оС), головним чинником є динамічна еластичність. Умови застосування гідроакумулятора передбачають швидкоплинну, змінну і часту навантаження. Нормальна робота гідроакумулятора полягає в 5-15 циклах розтягування/стиснення у встановлених межах робочих тисків. Але в ряді випадків число включень може становити і 20-30 разів у годину. Звичайно, такий режим роботи вимагає надійної, еластичної мембрани, витримує велику кількість циклів. Якщо гідроакумулятор використовується для резервування води (існує значний диференціал тиску і висока верхня межа тиску), то еластичність мембрани стає найважливішим якістю. Еластичність - головне достоїнство мембран з EPDM виробництва Se.Fa (Італія), якими оснащені гідроакумулятори Wester.

Контрфланец у вертикальних і горизонтальних гидроаккумуляторах Wester WAV і WAO - масивний, металомісткий, з елементами жорсткості, гальванічним протекторним покриттям і внутрішньою захисною полімерною вставкою, що запобігає контакт з металом.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ,Запоріжжя,Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад