shapka.jpg

Ремонт регулятора швидкості насоса Sirio, Sirio Entry, Sirio Entry XP

Не поспішайте утилізувати пошкоджений регулятор швидкості насоса Sirio, Sirio Entry, Sirio Entry XP або міняти його на новий прилад. Іноді досить провести ремонт та заміну дефектного вузла для відновлення початкової працездатності. Іноді можна обійтися і без ремонту, усунувши помилки або дефекти програмування, скорегувавши настройки, змінивши експлуатаційні умови та усунувши дефекти гідравлічної схеми підключення.

Ремонт регулятора швидкості насоса Sirio, Sirio Entry, Sirio Entry XP


Техніка і технології розвиваються семимильними кроками. У побуті та промисловості релейний спосіб управління насосом вже не відповідає сучасній концепції енергозбереження та поступово витісняється «розумними» технологіями адаптивного регулювання. Світ навколо змінюється, стандарти  змінюються.  
Проточні регулятори швидкості Sirio (Sirio, Sirio Entry, Sirio Entry XP) на основі принципу частотного регулювання здатні змінювати швидкість насоса, його продуктивність, підтримувати сталий тиск на визначеному споживачем рівні. Регулятори швидкості Sirio перетворюють нерегульований занурювальний або поверхневий насос водопостачання в «розумний» насос, здатний підтримувати заданий рівень тиску з мінімальними витратами електроенергії. Найновіші моделі  Sirio, Sirio Entry, Sirio Entry XP 
створені на основі концепції "розумний дім", оснащені Wi-Fi дистанційним зв'язком і керуються через інтернет або з мобільного телефона.

Незважаючи на високу ступінь надійності частотні перетворювачі серії Sirio (Sirio, Sirio Entry, Sirio Entry XP) не вічні - окремі компоненти пристрою втрачають ресурс не однаково та можуть з об'єктивних причин вийти з ладу, вичерпавши запас міцності в умовах екстремальних навантажень або роботи за межами експлуатаційних обмежень .

У ситуації відмови досить дорогого частотного перетворювача ми пропонуємо не змінювати пристрій в цілому, а усунути дефектний вузол (замінити плату керування, блок живлення, конденсатори, силовий модуль, тощо) або помилку і повністю відновити працездатність Sirio, Sirio Entry або Sirio Entry XP. Ремонт, незважаючи на суттєву втрату часу, здатний економити кошти споживача. Незважаючи на подальший розвиток і зниження ціни на технологічні регулятори швидкості ціна нового 
Sirio, Sirio Entry або Sirio Entry XP  все ще інколи значно перевищує вартість керованого насоса.