shapka.jpg

гідроакумулятори для систем водопостачання imera

Гідроакумулятори Imera AO
Гідроакумулятори Imera AO

Гідроакумулятори Imera AV

Напірні гідроакумулятори для систем водопостачання Imera призначені для стабілізації та плавної зміни тиску у водопровідній системі. Спільно з насосом та реле тиску гідроакумулятор Imera входить до складу автоматичної насосної станції, застосовується в системах автономного водопостачання. У водопровідній системі мембранний бак Imera захищає всі елементи системи водопостачання від стрибкоподібних коливань тиску (гідравлічних ударів), забезпечує резерв води та обмежує кількість пусків насосного обладнання.

Без гідроакумулятора Imera в напірній системі водопостачання швидка зміна швидкості потоку кожен раз супроводжується стрибком тиску. Без гідроакумулятора пуск та зупинка насоса здійснюється відразу ж після відкриття та закриття крана і в системі не буде запасу води на випадок аварійного переривання електроживлення насоса. Без гідроакумулятора Imera управління насосом за допомогою реле тиску буде некоректним. Кожне відкриття крана супроводжується «старт-стопним» режимом роботи реле тиску та насоса, що неприпустимо.

Прискорення потоку при включенні насоса призводить до стрибкоподібного наростання тиску та подальшого відключення реле, а після відключення насоса миттєве падіння тиску (стабілізація, вирівнювання тиску в трубопроводах) в системі призводить до повторного спрацьовування реле по границі тиску та повторного включення насоса. Без гідроакумулятора циклічні затухаючі коливання тиску та циклічна робота насоса провокує нерівномірну подачу води в крані та несе непоправної шкоди ізоляції обмоток двигуна, механці насоса та контактам реле тиску. Після закриття крана ситуація не змінюється - цикли включення та виключення насоса тривають до «загасання» коливань тиску в системі трубопроводів.

Чому так? Тому що вода є рідиною з малим модулем стиснення, а система водопостачання без розширювального бака є жорстко обмежений та незмінний в об'ємі простір. У водопровідній насосній системі водопостачання без гідроакумулятора тиск змінюється миттєво та викликає постійно, подібну телеграфу, комутацію реле. Система водопостачання з гідроакумулятором перетворюється в систему, пропорційно міняє свій об'єм залежно від зміни тиску. Це основний результат інсталяції розширювального бака.

Гідроаккумулятори для системи водопостачання Imera заповнені повітрям, вода відділена від повітря в системі водопостачання еластичною гумовою мембраною. Повітря, на відміну від води, здатне змінювати об'єм пропорційно прикладеному тиску. Вода ж з ростом зовнішнього тиску зберігає об'єм незмінним.

Результат роботи насоса та реле тиску з нестисливою рідиною в незмінному об'ємі системи водопостачання без гідроакумулятора - «старт-стопні» режими роботи насоса та реле. Цей аварійний для насоса та реле тиску режим характеризується нестабільністю потока води та закінчується виходом з ладу контактної групи реле, перегрівом та порушенням ізоляції обмоток електродвигуна насоса. Тільки гідроакумулятор забезпечує плавність зміни тиску та робить можливим застосування реле тиску для автоматизації управління насосом. Гідроакумулятор підтримує енергетично ефективну роботу насоса в напірних водопровідних системах зі змінним за часом та об'ємом розходом, що характерно практично для всіх побутових та комунальних систем водопостачання. У подібних системах зі змінним розходом режиму роботи насосу без гідроакумулятора (наприклад, насос з електронним реле протока) не ефективні та ведуть, як мінімум, до скорочення терміну служби насоса та суттєвої перевитрати електроенергії.

Гідроакумулятори Imera для холодного водопостачання - це вертикальні (серія AV) та горизонтальні (серія AO) мембранні баки об'ємом від 5 до 500 літрів та робочим тиском до 10, 16 або 25 бар. Всі гідроакумулятори Imera серії AV або AO об'ємом до 500 літрів укомплектовані змінними мембранами балонної форми з харчового синтетичного каучуку EPDM.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.