shapka.jpg

електронні засоби керування насосами DGFLOW

Головна > Спеціальні перетворювачі частоти для насосів > Частотні перетворювачі DGFLOW/PEDROLLO 

Моторный (настінний) тип перетворювача частоти для керування швидкістю відцентрового насоса. Повітряне охолодження. Керування однофазним або трифазним насосом. 


DGFIT M/M


DGFIT T/T


Перетворювач частоти для керування відцентровим насосом з "in-line" способом інсталяції і охолодженням потоком води, яку перекачує насос. Керування однофазним або трифазним насосом.  


STEADYPRES M/M

STEADYPRES M/T

STEADYPRES T/T


Компанія DGFLOW Srl - підприємоство з динамічним розвитком з північі Італії, що входить в промислову групу  Pedrollo. Спеціалізація DGFLOW - розробка і виробництво високотехнологічних засобів контролю і електронних засобів керування насосними системами під власним брендом DgFlow і під брендом головної компанії Pedrollo.

      Вода і енергія - вартісні ресурси, що вимагають максимально раціонального використання з боку приватного споживача, виробничих і комунальних підприємств. Професійні та максимально надійні рішення для насосних систем на основі сучасних концепцій з акцентом на виробництво і впровадження енергозберігаючих технологій управління насосами на базі перетворювачів частоти. У виробництві електронних контролерів і перетворювачів частоти застосовуються якісні та безпечні компоненти і матеріали європейського походження, європейських виробників електротехнічної продукції. Вироби DgFlow розраховані на забезпечення довгострокової надійності. Збірка здійснюється з максимальною точністю на роботизованих лініях зі здійсненням всебічного контролю технологічного процесу. Вироби комплектуються максимально зрозумілими, дружніми до споживача і орієнтованими на споживача інструкціями. В Україні вся продукція DGFLOW підтримується наявністю сервісного центру і всім необхідним спектром запасних компонентів.