shapka.jpg

ЧАСТОТНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ italtecnica

Головна > Спеціальні перетворювачі частоти для насосів > Частотні перетворювачі Italtecnica 


Частотный преобразователь Sirio Entry 2.0
Частотний перетворювач
 Sirio Entry 2.0


Частотный преобразователь Sirio

Частотный преобразователь Sirio Universal 1х230В

Частотный преобразователь Nettuno


Частотный преобразователь Nettuno

Спеціальні перетворювачі частоти для керування швидкістю насоса відрізняються від загальнопромислових насамперед тим, що з одного боку забезпечують високий клас захисту від факторів навколишнього впливу, з іншого - містять мінімальний набір параметрів, які необхідно модифікувати при програмуванні.


Italtecnica – широко відома у світі торгова марка компанії Italtecnica Srl (м. Трибано, провинція Падова, Італія), спеціалізованого розробника і виробника електронних і механічних пристроїв для регулювання, керування, захисту і контролю роботи насосного обладнання. 

Italtecnica – торгова марка обладнання, якому Ви можете довірити управління і захист Вашого насоса.

Серед високотехнологічного обладнання Italtecnica - частотні перетворювачі серій Sirio і Nettuno, спеціально розроблені для управління поверхневими та глибинними насосами водопостачання, укомплектованими асинхронними двигунами з однофазним (0,37 - 2,2 кВт) та трифазним живленням (0,37 - 7,5 кВт). 

Управління насосом за допомогою спеціалізованого частотного регулятора Sirio і Nettuno дозволяє здійснити три основні завдання управління насосом:

- забезпечити стабільність тиску;

- забезпечити енергозбереження (пропорційне споживання електроенергії в залежності від поточної зміни  навантаження);

- захистити насос від наслідків «сухого ходу» (роботи без води) та інших аварійних режимів роботи. 

Sirio Entry (XP) 230 – спеціальний перетворювач частоти з високим ступенем захисту, призначений для управління однофазним занурювальним або поверхневим насосом водопостачання.  Максимальна потужність однофазного насоса до 1,8 кВт зі споживаним струмом до 14А. Регулятор Sirio Entry здатний виконувати роботу в екстремальних атмосферних умовах (високий клас захисту оболонки - IP65), забезпечувати повну безпеку дотику і надійне охолодження силового блоку потоком води, що перекачується. Оболонка з захистом IP 65, «проточне» конструктивне виконання та принцип незалежного «водяного охолодження силового блоку дозволяють монтувати Sirio Entry  в сирих приямках, шахтах і підвалах без будь-яких додаткових захисних оболонок або спеціальних електричних шаф. Регулятор Sirio Entry (XP) 230 максимально захищений від кліматичних, фізичних і людських факторів впливу.  Всі параметри роботи насоса винесені на рідкокристалічний дисплей.  Довжина з'єднувального кабелю не повинна перевищувати 80 метрів.

Сучасні модифікації Sirio Entry  230 2.0 WiFi оснащені додатковим  радіомодулем бездротового звязку, який дозволяє керування пристроєм і модифікацію параметрів дистанційно - через інтернет або смартфон.  

Sirio - спеціальний перетворювач частоти з високим ступенем захисту IP65 і однофазним живленням 1х230В, розроблений для регулювання трифазного електродвигуна насоса номінальною потужністю 0,37–2,2 кВт, підключеного в «трикутник» (3х230В). Для управління свердловинними насосами насос комплектують спеціальним двигуном з напругою живлення 3х230В і класом ізоляції обмоток не нижче «F».

Nettuno - серія спеціальних перетворювачів частоти для керування трифазними насосами (3х400В) потужністю до 5,5 кВт. Клас захисту IP44. Примусове охолодження радіатора потоком повітря. Довжина з'єднувального кабелю не більше 50 метрів. Контроль тиску здійснюється за допомогою зовнішнього датчика тиску 4-20 мА.

Nettuno Universal - універсальний перетворювач частоти для управління швидкістю однофазного (1х230В) насоса потужністю до 1,5 кВт або трифазного насоса (3х230В) потужністю до 2,2 кВт. Вибір параметрів вихідного однофазного або трифазного електроживлення здійснюється програмною параметризацією. Клас захисту IP44. Примусове охолодження радіатора потоком повітря. Довжина з'єднувального кабелю не більше 50 метрів (при наявності фільтра dU/dT довжина до 150 метрів).

Модуль SIRIO Wi-Fi  - додаткова плата  для дистанційного управління регуляторами швидкості насоса Sirio, Sirio Entry зі смартфона або комп'ютера через Інтернет.

В ідеалі всі перетворювачі частоти встановлюються в безпосередній близькості від керованого електронасоса. При необхідності збільшення довжини силового кабелю за межі, встановлені інструкцією, рекомендується застосування спеціальних вихідних фільтрів. 

Здійснюємо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.