shapka.jpg

Перетворювачі тиску. Ефективність і технологічність.

Головна >Промислова автоматика>Перетворювачі тиску

"Існує тільки те, що можна виміряти"
Макс ПланкDANFOSS


         

SIEMENS

                  
WIKA


 
GE DRUCK
Преобразователь давления информирует о текущем состоянии физической величины в контролируемой системе формированием выходного сигнала. Выходной сигнал современных преобразователей унифицирован по току 4-20mA или напряжению постоянного тока 0-5В, 1-5В, 1-6В, 0-10В.


Перетворювачі тиску інформують про поточний стан фізичної величини в контрольованій системі формування вихідного сигналу. Вихідний сигнал сучасних перетворювачів уніфікований по току 4-20mA або напрузі постійного струму 0-5В, 1-5В, 1-6В, 0-10В.

Якщо окремо взятий перетворювач тиску задовольняє всім необхідним характеристикам Вашого процесу, включаючи відтворюваність і точність вимірювання, діапазон виміру і робочої температури, вібростійкість і електромагнітну сумісність, інші необхідні характеристики і функції, якщо матеріали конструкції датчика тиску і вихідний сигнал датчика відповідають Вашому процесу Вас повинна зацікавити технологія, яка відповідальна за вимір? Швидше за все, повинна, так як здатна дати відповідь на питання довговічності приладу в умовах експлуатаційних навантажень і високих тисків. Чи потрібно, наприклад, Вам знати, що тиск який виміряється тисне на монокристал чи на тензодатчик? Швидше за все, потрібно, так як технологія вимірювання в чималому ступені відповідальна за експлуатаційну довговічність датчика тиску - збереження в часі високої точності і стабільності вимірювання, в умовах різних температурних режимів, в перебігу великої кількості циклів вимірювання.

Якщо ринок пропонує безліч різних варіантів перетворювачів, дія яких заснована на самих різних технологіях, на чому грунтується Ваше рішення у виборі того чи іншого вимірювального аналогового датчика тиску?

Найімовірніше на розумінні того, що сучасний перетворювач тиску, виконаний з будь-якої з передових технологій, впорається із завданням, розташованого в допустимих межах експлуатаційних обмежень. Однак, якщо мова зайшла про нестандартні, екстремальні або специфічні умови потрібно розуміти, що одні перетворювачі тиску не працюватимуть так само ефективно, як інші, і, можливо, не зможуть забезпечити таку ж стабільність та довговічність.

Вибираючи перетворювачі тиску з точки зору технології вимірювання Ви оцінюєте сукупність параметрів, хочете отримати необхідну точність перетворення тиску в електричний сигнал і відтворюваність (однакове значення сигналу, відповідне одному і тому ж значенню тиску).

Вибір перетворювача Danfoss, Jumo або Keller полягає в оцінці можливостей двох технологій вимірювання - п'єзоелектричний та тензорезистивного. Основним елементом будь-якого перетворювача буде сенсор, який визначає в підсумку стабільність і точність роботи.

П'єзорезистивна технологія на основі монокристала кремнію перевірена часом, забезпечує надійність і стійкість. Вона не допускає контакт сенсорного елемента із середовищем, сумісна з важкими умовами експлуатації і дозволяє технологічно легко встановлювати датчик в корпус з нержавіючої сталі. Мембрана, що контактує з середовищем, передає тиск через шар силіконового масла на кристал, який змінює електричний опір ланцюга.

Така технологія реалізована в популярних моделях перетворювачів тиску Danfoss, наприклад загальнопромислових перетворювачах тиску серії MBS 3000. Але в лінійці перетворювачів тиску Danfoss є й інші датчики тиску - датчики побудовані на основі тонкоплівкового тензорезистора, нанесеного на мембрану і формує мостовий ланцюг вимірювання. Наприклад, датчики MBS 1250 або MBS 1300. Ця технологія краща для вимірювання екстремально високих тисків. Наприклад, датчики Jumo Midas HP. Технологія для збереження прийнятної точності вимірювання вимагає обов'язкової термокомпенсації і температурного підстроювання, що забезпечується за рахунок компенсуючих терморезисторів.

Перетворювачі тиску. Ефективність і технологічність.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад