shapka.jpg

ПЕРЕТВОРЮВАЧ ЧАСТОТИ NETTUNO 

Головна > Перетворювач частоти Nettuno 380B

Виробник – Italtecnica Srl (Італія). 
Напруга/частота живлення перетворювача частоти NETTUNO – 3х380В ±10%, 50Гц. 
Напруга/частота живлення двигуна насоса – 3х380В, 0 - 55Гц.

перетворювач частоти NETTUNO для відцентрових насосів, ціна

Перетворювач частоти 380В Nettuno – електронний пристрій, який регулює пуск, роботу і зупинку електронасоса. На основі технології частотного регулювання перетворювач частоти 380В Nettuno змінює частоту струму, споживаного двигуном насоса, для приведення числа обертів електронасоса у відповідність з поточними потребами у воді в гідравлічній системі. У систему також повинен бути встановлений гідроакумулятор об'ємом не менше 5 літрів. Більшість випадків буде вимагати встановлення гідроаккумулятора більшого об'єму. Завдання гідроакумулятора - компенсувати зниження або підвищення тиску в системі при плавному пуску, плавному гальмуванні насоса або при різкій зміні споживання води в системі. Крім функцій регулювання роботи насоса відповідно до зміни навантаження в системі перетворювач частоти Nettuno захищає насос від режиму роботи без води (сухого ходу), работи в умовах високої та низької напруги, перевантаження, блокування валу, короткого замикання.

Загальний ефект від застосування перетворювача частоти 380В для регулювання насосом обумовлений декількома відправними моментами: економією електроенергії, продовженням терміну служби механічних і електричних компонентів насоса, комфортом, пов'язаних з підтриманням стабільного тиску. 

Специфікація – перетворювачі частоти 380В для регулювання насоса Nettuno Italtecnica. 

Технічні характеристики3P-6A3P-9A3P-13A
Вхідне живленнятрифазне, 400В ± 10%, 50/60 Гцтрифазне, 400В ± 10%, 50/60 Гцтрифазне, 400В ± 10%, 50/60 Гц
Вихідне живленнятрифазне, 400Втрифазне, 400Втрифазне, 400В
Потужність електродвигуна насоса P2 max2,2кВ (3НР)4,0кВт (5,5НР)5,5кВт (7,5НР)
Максимальний фазний струм13А
Охолодженняпримусова конвекціяпримусова конвекціяпримусова конвекція
Регулювання мультинасосних станційоб'єднання в системи до 8 насосівоб'єднання в системи до 8 насосівоб'єднання в системи до 8 насосів
Аналогові входи4-20 mA, 0-10В4-20 mA, 0-10В4-20 mA, 0-10В
Цифрові входи3 входа 
3 входа 
3 входа 
Цифрові (релейні) виходи3 вихода (24В, 2А max)3 вихода (24В, 2А max)3 вихода (24В, 2А max)
Клас захисту 
IP44IP44IP44
Вага 
6,43кг6,43кг6,43кг
Габаритні розміри213х263х191мм213х263х191мм213х263х191мм
Рабоча температура 
0-40оС0-40оС0-40оС
Ціна з ПДВ, евро710745775
Ціна з ПДВ, грн18470
1941520225
  1. Вибір насоса для водопостачання здійснюється відповідно до максимального навантаження в гідравлічній системі. Але так як витрата води в системі нерівномірна і часто значно відхиляється вниз від проектного значення, а тиск повинен підтримуватися на необхідному рівні, насос частково використовується в режимі неповного навантаження.
  2. Потужність, споживана насосом з мережі, пропорційна числу обертів двигуна в третьому ступені. Напір насоса пропорційний числу обертів двигуна в другому ступені. Продуктивність насоса лінійно пропорційна числу обертів двигуна. Це означає, що навіть зменшення швидкості обертання вала двигуна значно зменшить споживану насосом потужність. При зниженні витрати води в системі на 10% споживана потужність насоса зменшиться на 27%. Враховуючи тривалість недовантаженою роботи насоса і коливання глибини недовантаження для насоса, загальна економія електроенергії може становити 40-50%. Існуючі тарифи на електроенергію з урахуванням реальної інтенсивності використання насоса здатні забезпечити швидку окупність інвертора в економічно вигідні строки.
  3. Прямий пуск і зупинка насоса вносять значні зміни в швидкість руху води в гідравлічній системі і стають причиною гідравлічного удару. Крім гідравлічного удару прямий пуск насоса супроводжується багаторазовим пусковим струмом і пусковий перевантаженням механічних компонентів. Перетворювач частоти 380В забезпечить параметрично задані по функції часу пуск і гальмування. Перетворювач частоти 380В, забезпечуючи повільний розгін насоса з пусковим струмом на рівні номінального, не обмежує функціонування насоса допустимим числом пусків.
  4. Потужність нерегульованого насоса при зниженні витрат в системі нижче розрахункового витрачається на створення напору, вище розрахункового значення. В умовах релейного керування з дискретним стартом і зупинкою насоса за заданим межам тиску недовантажений насос переходить на роботу в більш легкий повторно-короткочасний режим, що характеризує неповноцінне використання насоса. Наявність в системі гідроакумулятора забезпечує роботу насоса в повторно-короткочасному режимі з навантаженням, близькою до номінальної. Кількість пусків насоса обмежується з урахуванням негативного впливу пускових струмів на перегрів ізоляції обмоток мотора. Робота насоса з частими пусками також неефективна з енергетичної точки зору - занадто багато енергії витрачається непродуктивно на пуск насоса. Перетворювач частоти забезпечує підтримку незмінним заданого тиску при зміні витрати в системі-від мінімального до максимального значення.
 Преобразователи частоты 380В Nettuno сконструированы инженерным отделом Италтехники

Перетворювачі частоти 380В Nettuno сконструйовані інженерним відділом Італтехніки так, що б мати можливість створення сучасних мультинасосных систем (до 8 насосів включно) з частотним принципом регулювання і забезпечити їх узгоджений алгоритм роботи.

Базовим застосуванням для перетворювача частоти 380В Nettuno буде одиночний відцентровий насос - занурювальний або поверхневий. Необхідно врахувати важливу вимогу виробника щодо обмеження довжини з'єднувального кабелю через високочастотний «резонанс напруги».  Для варіанта застосування інвертора з занурювальним свердловинним насосом довжина з'єднувального кабелю між інвертором і електродвигуном не повинна перевищувати 15 метрів або на виході інвертора потрібно встановлювати спеціальні фільтри, здатні обмежити піки напруги і згладити прямокутну модульовану форму напруги.

Програмування інвертора Nettuno (перетворювача частоти 380В) для управління одинарним насосом відрізняється простотою, полягає у встановленні завдання (необхідного тиску) і декількох базових параметрів, введення яких спрямований на ідентифікацію насоса і забезпечення його захисту. Таких параметрів, необхідних для нормальної роботи пари «насос-інвертор» – шість. Інші, необхідні для роботи параметри, будуть визначені автоматично в режимі процедури автоматичного налаштування. 

  •  Параметр 2.0. Серійна адреса.

У разі управління одиночним насосом серійний адреса, встановлений для інвертора -1. При використанні інвертора в складі мультинасосної станції з частотною регуляцією, серійний номер задається відповідно до порядковим номером інвертора в складі станції

  • Параметр 2.1. Серійна адреса розміщення аналогового датчика тиску.

У разі регулювання одного насоса серійна адреса -1.

  • Параметр 1.0. Номінальний струм.

 Значення номінального струму зазначено в паспортній документації (або на заводській табличці) насоса. Для насосної станції з групою насосів введення значення номінального струму здійснюється для кожного, окремо взятого насоса.

  • Параметр 0.0. Точка завдання (необхідне значення підттримуваного тиску).

В параметре устанавливается в барах давление, которое преобразователь частоты 380В обязан стабилизировать в системе, регулируя скорость насоса так, чтобы сохранить давление неизменным в расчетных пределах изменений скорости потока жидкости.  

  • Параметр 0.1. Початковий тиск запуску - дифференціал тиску ∆Р.

У параметрі встановлюється в барах тиск, який перетворювач частоти 380В зобов'язаний стабілізувати в системі, регулюючи швидкість насоса так, щоб зберегти тиск незмінним розрахункових межах зміни швидкості потоку рідини.

  • Параметр 0.2. Низкий тиск (тиск «сухого хода»).

Зазначений параметр визначає мінімально допустимий тиск, що вимірюється аналоговим датчиком, при досягненні якого в контрольованому ділянці трубопроводу інвертор з урахуванням встановленого інтервалу часу обесточит насос, захистивши його від роботи з недостатньою кількістю води. При підвищенні тиску в системі вище мінімального рівня захисту інвертор автоматично (за функцією часу) забезпечить "рестарт" і перезапустить насос.

По завершенню установки зазначених параметрів Nettuno (частотний перетворювач 380В) буде перебувати в режимі готовності (очікування) до експлуатації спільно з підключеним насосом. Для пуску і подальшої автоматичної роботи досить буде натиснути клавішу On/Off.

Хочете придбати перетворювач частоти 380В Nettuno, але виникли питання. Тоді телефонуйте до нас +38(098)842-19-01; +38(099)383-69-46; +38(063)510-43-13. Наші інженери дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Консультація у наших інженерів безкоштовна. Ми раді будемо Вам допомогти з вибором.

Шановні клієнти. Якщо Ви відвідали наш сайт з смартфонів і хочете нас набрати, то Ви можете не запам'ятовувати (записувати) телефон, а просто натиснути на номер телефону зручного для Вас оператора і відразу піде набір номера.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.