shapka.jpg

Розширювальні баки для систем опалення EXTRAVAREM LR (5-25л)

Головна Розширювальні баки Varem Розширювальні баки Varem EXTRAVAREM

 Розширювальні баки Varem EXTRAVAREMУ конструкції розширювальних баків EXTRAVAREM LR використана технологія жорсткої фіксації мембрани балонного типу до шийки фланця опресування сталевим контрфланці із захисним гальванічним покриттям. Така конструкція розширювального бака переслідує дві мети - знизити вартість розширювального бака, оснастивши його фіксованою мембраною і підвищити його довговічність, забезпечивши відсутність руйнівного контакту теплоносія з металевими стінками бака. Застосування в конструкції розширювального бака EXTRAVAREM LR мембрани балонного типу з SBR також направлено на збільшення терміну служби бака за рахунок специфіки і властивостей матеріалу мембрани, максимально адаптованого виробником до одночасного впливу високотемпературного теплоносія і тривалого статичної напруги, викликаного температурним розширенням нагрітого теплоносія.

проміжне настінне кріплення - телескопічну опору - кронштейнУ порівнянні з традиційними плоскими баками з центральною діафрагмою нова система фіксації мембрани балонного типу в баках EXTRAVAREM LR крім більшої довговічності і економії капіталовкладень дозволила отримати більш високий робочий тиск (перш за все за рахунок збереження міцної циліндричної форми бака) і зменшення розмірів бака при рівному обсязі акумульованого теплоносія. Крім цього, така незначна деталь, як вертикальне розташування бака і вертикальний напрямок розширення мембрани забезпечують збереження правильної форми і рівномірний розподіл деформирующей навантаження по всій площі мембрани. Обсяг і вага розширювального бака дозволяє здійснити його інсталяцію безпосередньо в жорстко закріплений трубопровід системи опалення або здійснити приєднання через спеціальне проміжне настінне кріплення - телескопічну опору - кронштейн.

МодельГабарити, мм
H x Q
З'єднанняОб'єм, лРmax, барP попер., барT max, CЦіна, євро
LR 5325 x 1603/4"561,5+9917
LR 8330 x 2003/4"861,5+9918
LR 12310 x 2703/4"1261,5+9922
LR 18425 x 2703/4"1861,5+9924
LR 25468 x 2903/4"2561,5+9927

Робимо доставку розширювальних баків для систем опалення в Чернігів, Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці та по всій Україні.