shapka.jpg

Електронне реле тиску та протока Italtecnica Brio ТOP


Електронне реле тиску Brio TOP - інноваційний продукт компанії Italtecnica S.r.l. (Італія) в області автоматизації роботи насосного обладнання з використанням сучасних технологій, декількох алгоритмів контролю роботи насоса, та з розширеним набором захисних функцій та цифровою індикацією стану.

Електронне реле тиску води Brio TOP являє собою найбільш досконалий автоматичний пристрій контролю у всій лінійці електронних реле тиску та потока сімейства Brio. Цифрова індикація стану, розширені функції захисту насоса, два програмованих алгоритма управління насосом по тиску / потоку, можливість прямого підключення електродвигуна потужністю до 2,2 кВт, здатність функціонування в складі двонасосної установки роблять Brio TOP унікальним пристроєм, що не має прямих аналогів у інших виробників.

 Автоматика для насосов BRIO TOP Italtecnica (Італія)

Ціна станом на 01.01.2019 року - 2450 грн з ПДВ. 

Серед додаткових функцій - електронний захист від перевантаження та блокування вала насоса, функція «антизамерзання», функція запобігання блокування вала, функція захисту від сухого ходу з автоматичним перезапуском, функція захисту від аварійно високого тиску.

Реле тиску для насоса Brio TOP може застосовуватися для управління одиночним насосом, насосом в складі здвоєної насосної установки з автоматичним чергуванням включення, а також управлінням насосом в складі гібридної двонасосної установки для підтримки постійного тиску в парі з насосом, регульованим частотним перетворювачем Sirio або Sirio Entry.

Здвоєна насосна станція з автоматичним чергуванням включенням

Малюнок 1. Двонасосна станція з узгодженим управлінням двома регуляторами Brio TOP або регулятором Brio TOP та частотним перетворювачем Sirio Entry

Реле тиску води для насоса. Brio TOP містить два програмованих алгоритма управління насосами - дискретне управління по тиску (включення та виключення насоса по заданим границям тиску) та управління по тиску та потоку (включення по заданому тиску, відключення по припиненню руху води через датчик протока, вбудований в регулятор Brio TOP).

У режимі контролю за тиском регулятор Brio TOP здійснює включення насоса при зниженні тиску в системі до встановленого мінімального тиску (параметр Pmin), а зупинку після досягнення верхньої межі тиску (параметр Pmax). Така робота нагадує роботу традиційного механічного реле, вимагає наявності гідроакумулятора достатнього об'єму, програмування границь тиску включення/виключення для зменшення кількості пусків насоса.

Діапазон програмування тиску включення - 0,5-8,0 бар. Діапазон програмування тиску відключення - 1,0-9,0 бар. Мінімальний диференціал тиску - 0,5 бар, дозволяє зменшити коливання тиску за рахунок збільшення  числа пусків насоса. Робота регулятора Brio TOP в складі здвоєних насосних станціях з узгодженим управлінням допускається тільки в режимі управління по тиску.

У режимі контролю за тиском та потоком регулятор Brio TOP здійснює включення насоса при зниженні тиску до встановлення меж включення (параметр Pmin), а відключення - при зупинці потоку з затримкою за часом в 0-120с (параметр Stop Del (затримка при зупинці)) для запобігання «старт-стопного» режима роботи насоса при витоках в системі, частих та короткочасних відкриттях крана. При відкритому крані насос включиться та буде працювати безперервно до закриття крана. Необхідно звернути особливу увагу на те, що після закриття крана та відключення насоса тиск в системі буде відповідати максимальному напору насоса. Для застосування регулятора Brio TOP в режимі контролю тиску та потока для насосів, що працюють в режимі частих, короткочасних та змінних по навантаженню включень, рекомендується додаткова установка гідроакумулятора для зменшення частих пусків насоса, економії електроенергії, згладжування гідравлічних ударів в системі та продовження терміну служби насосного обладнання в цілому.

Приклад монтажу електронного регулятора роботи насоса Brio TOP з поверхневим або занурювальним насосом


Малюнок 2. Приклад монтажу електронного регулятора роботи насоса Brio TOP з поверхневим або занурювальним насосом.


Незважаючи на високий клас захисту електричних компонентів регулятора Brio TOP (IP65) від попадання вологи та пилу не рекомендується його установка в невентильованих приямках свердловин, які можуть стати причиною утворення конденсату всередині регулятора та скоротити термін його експлуатації.

Графік залежності падіння тиску та об'ємної швидкості руху води через електронний регулятор роботи насоса реле Brio ТОР.

Малюнок 3. Графік залежності падіння тиску та об'ємної швидкості руху води через електронний регулятор роботи насоса реле Brio ТОР.


Характеристики електронного регулятора роботи насоса по тиску та потоку Brio ТОР.

Назва Характеристика
Електроживлення  1х230В±10%, 50/60Гц.
Енергоспоживання в режимі очікування  0,25Вт
Максимальна сила струму  16А
Максимальна механічна потужність насоса  2,2кВт (3к.с.)
Діапазон регулювання тиску пуску насоса  0,5-8 бар
Діапазон регулювання тиску зупинки насоса *  1,0-9 бар
Максимально допустимий тиск в корпусі  10 бар.
Гідроакумулятор  немає
Таймер  програмований, 0-120с
Манометр  цифрова індикація
Клас захисту електрообладнання  IP 65
Гідравлічне з'єднання  1″ зовнішня / внутрішня * різьба
Допустима максимальна температура навколишнього середовища  35 С
Допустима мінімальна температура навколишнього середовища  0 С
Допустима температура води  5-30 С

 * Параметр доступний тільки в режимі управління по тиску.

 
Повна інструкція до електронного реле тиску та протока Brio TOP.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.