shapka.jpg

ГІДРОАКУМУЛЯТОР AQUASYSTEM AVX

Головна > Гідроакумулятори Aquasystem з нержавіючої сталі > Гідроакумулятор Aquasystem AVX

Вертикальні гідроакумулятори Aquasystem AVX з нержавіючої сталіВертикальні гідроакумулятори Aquasystem AVX з нержавіючої сталі для корозійно-активного середовища.

Виробник вертикальних гідроакумуляторів з нержавіючої сталі – Aquasystem, підрозділ компанії Zilio Indusrties Spa ( Friola di Pozzoleone, Віченца, Італія).

Загальний термін служби стандартного гідроакумулятора Aquasystem зі змінною мембраною і корпусом з листової низьковуглецевої сталі обмежується часом наскрізної корозії. Установка сталевого гідроакумулятора в сирих, обводнених, частково затоплених, погано вентильованих приямках, підвалах, шахтах, агресивну дію хімічних речовин або промислової атмосфери - все це разом і окремо скорочує термін служби стандартних сталевих гідроакумуляторів до декількох років (а в окремих випадках і місяців) експлуатації, знижуючи надійність системи водопостачання. І якщо пошкоджену мембрану або фланець з точковою корозією завжди можна замінити, то з корпусом гідроакумулятора ситуація складніша – доведеться міняти повністю весь бак.

Нержавіюча сталь гарантує корпусу і фланця гідроакумулятора повноцінний захист від атмосферної корозії і окисленню. Ці властивості сталь набуває завдяки наявності хрому, що володіє властивістю швидко окислюватися, створювати стійку захисну плівку оксиду і забезпечувати унікальну стійкість хромсодержащей стали до дії атмосфери і ряду хімічних речовин. При вмісті хрому понад 12% твердий розчин заліза і хрому стає нержавіючої сталлю. Збільшення концентрації хрому в нержавіючої сталі додатково підвищує опір до атмосферної корозії і дії окремих хімічних речовин.

Однак, важливо розуміти, що нержавіюча сталь зберігає опірність тільки в тих агресивних середовищах, які призводять до утворення та не руйнують пасивуючий шар оксиду хрому – поверхневої захисту нержавіючої сталі від руйнування.

В якості конструкційного матеріалу для корпусу і фланця виробники гідроакумуляторів і розширювальних баків застосовують різні марки вуглецевої або нержавіючої сталі. Європейські виробники гідроакумуляторів і розширювальних баків воліють застосовувати в конструкції баків для агресивного середовища універсальну хромоникелевую нержавіючу сталь марки AISI 304 (аналог 08Х18Н10Т) або її поліпшену версію – нержавіючу сталь AISI 316 (аналог 10Х17Н13М2Т), що відрізняється додатковим вмістом молібдену і більш високим вмістом нікелю.

Гідроакумулятори Aquasystem AVXГідроакумулятори Aquasystem AVX виготовляють з високолегованої нержавіючої хромонікелевої сталі AISI 304, містить 18% хрому і 10% нікелю. Мінімальний вміст нікелю, здатне стабілізувати аустенитную структуру нержавіючої сталі, становить близько 8 %. Хімічний склад і поверхнева обробка нержавіючої сталі AISI 304 перешкоджають руйнуванню корпусу гідроакумуляторів Aquasystem AVX в результаті їх взаємодії з корозійним середовищем, забезпечуючи відмінну стійкість до атмосферної хімічної або електрохімічної корозії.

Вертикальні гідроакумулятори Aquasystem AVX з нержавіючої сталі укомплектовані змінною мембраною з харчової композитного каучуку - EPDM. Вертикальні гідроакумулятор AVХ 100 об'ємом 100 літрів укомплектований прохідний мембраною SeFa з двома точками кріплення - на фланці і верхньому тримачі мембрани. Верхній тримач мембрани оснащений технологічним отвором для установки автоматичного повітрявідводчика.

Вертикальні гідроакумулятори Aquasystem AVX з нержавіючої сталі AISI 304 (12Х18Т8Т)

МодельГабарити, hxd, ммЗ'єднанняОб'єм, лРмах, бар
P предв., барT max, CЦіна, євро
AVX 50670x3651"50102,5+99235
AVX 80840x4101"80102,5+99330
AVX 100795x4951"100102,5+99415
AVX 2001010x6001"200102,5+99690

Останнім часом часто доводиться стикатися з ситуацією, коли гідроакумулятори з нержавіючої сталі «іржавіють». Причини корозії деяких гідроакумуляторів з нержавіючої сталі можуть лежати як в умовах невідповідності фактичної корозійному середовищі (наприклад, солона вода з великим вмістом хлоридів), так і у виробника. «Китайські» виробники «китайських» гідроакумуляторів для ринку України постачають мембранні баки з економно легованої, безникелевой нержавіючої сталі марки 10Х13, що має знижену атмосферну корозійну стійкість у порівнянні зі сталлю AISI 304.

Така заміна нержавіючої сталі 08Х18Н10Т (AISI 304) на умовно дешеву сталь марки 10Х13 (американський стандарт стали AISI410) дозволяє виробнику значно знизити вартість металоконструкції (у два рази).

Крім застосування більш дешевої (через відсутність дорогого нікелю) марки сталі причини низької корозійної стійкості азіатських баків часто приховані недостатню якість обробки і наявності поверхневих дефектів - подряпин, виразок, слідів окалини, порушень пасивуючого шару в результаті неякісної зварювання.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад