shapka.jpg

Циркуляційні насоси Speroni

Головна > Циркуляційні насоси Speroni

Циркуляционные насосы Speroni SCR

До недавнього часу в системах опалення приватних будинків застосовувався гравітаційний принцип циркуляції теплоносія.  Вода циркулювала в системах опалення завдяки різниці в щільності нагрітої й охолодженої води за різних температур води в напірному і зворотному трубопроводах системи. Недоліки такого принципу циркуляції рідини полягали в надмірно великій інерційності системи, нерівномірному розподілі тепла і досить великих діаметрах трубопроводів. Присутність в системі опалення циркуляційного насоса дозволило усунути всі недоліки гравітаційних систем, помітно скоротити діаметри трубопроводів, спростити технологію їх укладання і загальну вартість системи. 

Крім того, забезпечення автоматичної роботи системи опалення з примусовим принципом циркуляції теплоносія дозволило помітно скоротити витрати палива, в тому числі завдяки оптимізації теплообмінного режиму роботи опалювального котла. Циркуляційний насос скоротив не тільки початкові капіталовкладення в побудову самої системи, а й експлуатаційні витрати на паливо, підвищивши загальний коефіцієнт корисної дії системи опалення в цілому.

Окрема група циркуляційних насосів Speroni для систем опалення приватних будинків і невеликих комунальних об'єктів отримала назву насосів з «мокрим ротором» завдяки особливій конструкції, в якій ротор обертається в  теплоносії, який одночасно є змащувальною та охолоджувальною рідиною для підшипників ковзання і обмоток електродвигуна. Більше того, така особливість конструкції насосів Speroni дозволила отримати фактично безшумну роботу обладнання, рівень шуму якого можна образно порівняти з шумом котельного стабілізатора напруги або вентилятора ноутбука.

Насоси Speroni для систем опалення та циркуляції.

Конструкція циркуляційного насоса Speroni з мокрим ротором має багато переваг в порівнянні з насосами з «сухим ротором». 

Одне з них - повна відсутність необхідності в обслуговуванні. На відміну від традиційних відцентрових насосів з сухим ротором циркуляційні насоси з мокрим ротором не вимагають заміни зношуваних торцевих ущільнень вала або періодичного додавання мастила.  

Друга перевага, як вже згадувалося вище - відсутність шуму при роботі. Ротор обертається на керамічних втулках ковзання, які постійно змащуються теплоносієм з поглинанням шума деталей. 

Третя перевага - термін служби циркуляційного насоса Speroni, який в нормальних умовах експлуатації, досягає 15-20 років, що приблизно відповідає 100000 мотогодин експлуатації. 

Всі динамічні характеристики циркуляційних насосів Speroni c мокрим ротором побудовані з розрахунку застосування в якості робочого теплоносія - води з кінематичною в'язкістю 1 мм2/с при температурі 20С. Нормальне функціонування насоса забезпечується в чистому середовищі (відповідає вимогам стандарту VDI 2035 до залишкової жорсткості і pH) без агресивних, вибухонебезпечних речовин, мінеральних масел, твердих, абразивних або волокнистих включень. 

Кінематична в'язкість теплоносія, що перекачується циркуляційним насосом Speroni, не повинна перевищувати 10 мм2 / сек. На роботу циркуляційних насосів з мокрим ротором Speroni не впливає наявність у воді антифризу (наприклад, гліколя), якщо його концентрація в теплоносії забезпечує збереження кінематичної в'язкості в межах від 1 до 10 мм2/с у всьому діапазоні робочих температур.

Виконуємо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.