shapka.jpg

Циркуляційний насос Speroni UPH 15-15 E1

Головна > Циркуляційні насоси Speroni > Циркуляційний насос Speroni UPH 15-15 E1
Енергоефективний циркуляційний насос зі сферичним мокрим ротором на постійних магнітах та електронною комутацією Speroni SCRSE 15/15-65 (UPH 15-15 E1) призначений для здійснення циркуляції нагрітої санітарної води в побутових системах розподілу водопровідної води і рециркуляційних контурах систем ГВП. 

У маркуванні перша цифра 15 позначає метричний розмір з'єднання (1/2" внутрішня різьба), друга цифра позначає максимальний напір-15 дм. ст. ст (1,5 м), абревіатура Е1 позначає клас енергоефективності циркуляційного насоса.

Насоси Speroni SCRSE 15/15-65 з огляду на зневажливо низьке споиживання енергії не потребують термостата або таймера для обмеження робочого часу. Насоси Speroni SCRSE 15/15-65 працюють весь час споживаючи тільки 8 Ватт!  Проблеми періодичного відключення провокують зниження температури і створюють сприятливі умови для порушення мікробіологічної стабільності води. 

Циркуляційний насос зі сферичним ротором для ГВП SCRSE 15/15-65 циркуляционный насос со сферическим мокрым ротором на постоянных магнитах Speroni SCRSE 15/15-65 (UPH 15-15 E1) цена

Завдяки здійсненню постійної рециркуляції нагрітої води в контурі ГВП гаряча вода стає доступною в кожній точці споживання безпосередньо після відкриття крана. З контуром рециркуляції споживачеві немає необходмиости очікувати надходження гарячої води з водонагрівача до тих пір, поки не буде злитий в каналізацію весь обсяг остиглої води на ділянці трубопроводу між краном і водонагрівачем. 

Циркуляційний насос Speroni UPH 15-15 E1 здатний здійснювати постійну рециркуляції нагрітої води через водонагрівач підтримуючи необхідну температуру води в приватних будинках. Завдяки орієнтації на побутове застосування в невеликих системах ГВП споживання електроенергії насосом Speroni UPH 15-15 E1 оптимізовано і становить близько 8 Ват. Аналоги за рівнем енергоефективності та споживання електроенергії серед насосів інших виробників з такими ж динамічними характеристиками і подібною конструкцією відсутні. Насос Speroni UPH 15-15 E1 найбільш економічний серед насосів інших виробників.  Всього лише 8 Ват електричної енергії здатні за допомогою циркуляційного насоса Speroni UPH 15-15 E1 здійснити рециркуляцію нагрітої води в контурі ГВП заміського будинку як з одним, так і з декількома санвузлами.  У порівнянні з звичайними насосами енергоефективний циркуляційний насос Speroni UPH 15-15 E1 витрачає на 65% менше електроенергії для вирішення однакових завдань. Цей результат став можливий завдяки комбінації сферичної конструкції ротора з постійними магнітами і EMC технології (електронної комутації мотора).   Для сферичного ротора з постійними магнітами не вимагається постійне ініціювання магнітного поля, необхідного для обертання ротора - магнітне поле в роторі присутній спочатку. Технологія EMC в циркуляційному насосі Speroni UPH 15-15 E1 – це мікропроцесор в насосі, який ініціює створення в обмотках статора варіативного по частоті магнітного поля, яке підтримує рух сферичного ротора.

 Технічні характеристики циркуляційного насоса Speroni UPH 15-15 E1 для ГВП:

- ЕСМ сферичний ротор з постійними магнітами;

- максимальний напір -12кПа;

- максимальна продуктивність 0,95 м3/год;

- перекачуване середовище - вода;

- максимально допустимий кінцевий тиск в корпусі 10 бар; 

- робоча температура -10/+110 С;

- з'єднання 1/2G;

- монтажний розмір 65мм.

Графік напору і продуктивності рециркуляційного насоса

Виконуємо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.