shapka.jpg

Розширювальні баки для систем опалення KITLINE

Розширювальні баки KITLINE циліндричної формиСистема опалення приватного будинку не може обійтися без пристрою з назвою «розширювальний бак». Пов'язано це з тим, що циркулює в системі теплоносій при нагріванні вода збільшує свій об'єм. У старих гравітаційних системах опалення з завданням акумуляції об'єму розширюється рідини справлялися відкриті бачки, встановлені в найвищій точці системи опалення. В сучасних закритих системах опалення відсутність розширювального бака супроводжувалося б різким і значним підвищенням тиску в системі опалення що, в разі відсутності запобіжного клапана скидання тиску, призвело б до руйнування або розриву найслабшої ланки - наприклад, з'єднання, радіатора, трубопроводу або котла. Для запобігання зростанню тиску і застосовують розширювальні баки Kitline. Від правильності вибору їх вибору за об'ємом і призначенням залежать безпека роботи системи опалення на всіх фазах нагріву і охолодження теплоносія, а також довговічність самого розширювального бака. Мало хто здогадується, що крім прямої функції автоматичного регулювання об'єму води в системі опалення, правильно підібраний за об'ємом і відрегульований розширювальний бак бере участь в підвищенні коефіцієнта корисної дії всієї системи опалення. Його завдання не тільки автоматично регулювати об'єм теплоносія в системі, а й у підтримці в системі опалення ефективного рівня оптимального тиску теплоносія, що забезпечує високу швидкість теплообміну в системі і забезпечуючи умови роботи підшипників ковзання циркуляційних насосів.

Механізм роботи розширювального бака Kitline в системі опалення простий. Розширювальний бак спочатку заповнений повітрям. З огляду на, що система опалення - замкнутий контур, а теплоносій при нагріванні значно розширюється, то надлишковий об'єм надходить в бак, стискаючи єдину стисливу середу в системі опалення - повітря. А поведінка повітря в розширювальному баку, відоме нам з курсу фізики в школі, описується законом Бойля - при постійній температурі об'єм газу прямо пропорційний тиску. Як мінімум, це означає, що з ростом тиску на газ його об'єм зменшується і навпаки. Теплоносій на відміну від стискання за законом Бойля-Маріотта газу є нестискувана середовищем. Тому єдиним виходом зберегти постійний тиск теплоносія в трубопроводах системи - зберегти її постійний об'єм в контурі системі, помістивши надлишковий об'єм теплоносія в апендицит системи - розширювальний бак. При охолодженні системи бак віддає накопичений об'єм назад. Весь процес відбувається автоматично.

Розширювальні баки KITLINE плоскіПри виборі розширювального бака потрібно враховувати кілька факторів - об'єм теплоносія, властивості теплоносія, вимоги до початкового і піковому тиску в системі опалення, теплову потужність теплогенератора.

Часто розширювального бака в газовому котлі мало з умов забезпечення необхідних меж тиску. У таких випадках в систему опалення інсталюють додатковий розширювальний бак. Корисні об'єми двох розширювальних баків підсумовуються, а їх функції частково дублюються.

У разі застосування в системі опалення гліколю вибір розширювального бака також повинен бути скоректований з урахуванням високих корозійних властивостей теплоносія. Вибирати для теплоносіїв з гликолем рекомендується баки, що забезпечують відсутність контакту між теплоносієм і стінками бака, з хімічно стійкою гумою (наприклад, нітрильних каучук) і з нержавіючим корозійностійким контрфланцемі. Така комбінація матеріалів забезпечить довговічність розширювального бака.

Розширювальні баки KITLINE циліндричної форми фотоРозширювальні баки KITLINE - бюджетний варіант розширювальних баків для автономних індивідуальних закритих систем опалення. Розширювальні баки KITLINE є стандартним ОЕМ - продуктом китайського виробництва для східно-європейського ринку, головними достоїнствами якого є ціна і зовнішню схожість з продукцією відомих світових брендів. Цінова оптимізація торкнулася, перш за все, якості, кількості та складу матеріалів в розширювальному баку. Ми не маємо права зрівнювати якість розширювальних баків KITLINE з якістю розширювальних баків таких європейських виробників, як Aquasystem, Aquapress, Elbi, Reflex, Wester, Zilmet або Varem. Ми можемо лише гарантувати працездатність і функціональність баків KITLINE в стандартних умовах роботи побутових систем опалення протягом гарантійного періоду, скромно замовчуючи або не акцентуючи увагу на таких важливих параметрах, як довговічність і надійність. У більшості випадків практика показує, що низька ціна, довговічність і надійність не співіснують комфортно в одному кошику. Тому, надійність і довговічність потрібно шукати в інших розділах нашого сайту. Розширювальні баки KITLINE - це данина тому сегменту ринку, який вимагає, перш за все, вкрай низьку ціну, і лише потім уточнює за що саме призначена ця ціна.

Часто доводиться чути що більш висока ціна за баки європейського виробництва обумовлена ​​насамперед вартістю "бренд-нейма" виробника, а не різницею в властивості товару. Не погоджуся, в області розширювальних баків, де все зразки схожі один на одного за кольором і формою, ім'я виробника - гарантія довговічності, надійності, підтверджених роками експлуатації, а також гарантія якості матеріалів, поєднання матеріалів з умовами експлуатації, відповідності характеристик і просто наявності інженерної думки конструкторів.


Технічні характеристики розширювальних баків KITLINE:

  • матеріал корпусу-листова вуглецева сталь;
  • контрфланец з оцинкованим покриттям;
  • змінна мембрана мішкоподібной форми з нехарчової технічного каучуку;
  • порошкове забарвлення бака;
  • робоча температура 99оС;
  • теплоносій-вода.

Розширювальні баки KITLINE циліндричної форми, робочий тиск 5 бар

МодельОб'єм, лЗ'єднання, НРЦіна, USD
KITLINE ET 553/4"11,50
KITLINE ET 883/4"12,90
KITLINE ET 12123/4"16,90
KITLINE ET 18183/4"19,00
KITLINE ET 24243/4"19,60
KITLINE ET 35353/4"31,30
KITLINE ETV 50503/4"38,50
KITLINE ETV 80
803/4"
63,40
KITLINE ETV 1001003/4"
83,0

Розширювальні баки KITLINE плоскі, робочий тиск 3 бар

МодельОб'єм, лЗ'єднання, НРЦіна, USD
KITLINE ETR 663/4"22,0
KITLINE ETR 883/4"22,70
KITLINE ETR 10103/4"23,90
KITLINE ETR 12123/4"25,30


Робимо доставку розширювальний бак системи опалення купити в Одесу, Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад