shapka.jpg

Двоходовой двоХпозиційний електромагнітний клапан Danfoss

Головна > Двохходовой двохпозиційний електромагнітний клапан Danfoss
Вибір клапана для тієї чи іншої задачі автоматизації технологічного процесу в гідравліці або пневматиці ґрунтується на повноцінному розумінні принципу і типу його дії. Двоходовий, двохпозиційний електромагнітний клапан змінює свій стан при подачі живлення на котушку управління і зміні позиції сердечника. Для двохпозиційного відсічного механізму початковий стан-або відкритий, або закритий. Нормально закритий клапан знаходиться в позиції «закрито» якщо на котушці відсутня напруга.

Двоходові двопозиційні електромагнітні клапани для закритих контурів

Двоходові двохпозиційні Електромагнітні клапани за типом дії прийнято розділяти на 3 групи.  В клапанах прямої дії (1) керований зусиллям електромагнітної котушки сердечник прямо бере участь у зміні позиційного стану.  Цей тип клапана не вимагає для роботи наявність обов'язкового диференціала тиску середовища. Їх застосовують для автоматизації управління потоками в контурах циркуляції, спустошення ємностей, резервуарів і т. д.

В клапанах з сервоприводом (2) сердечник, керований зусиллям котушки, відкриває або закриває тільки сервісний отвір, що забезпечує умови закриття діафрагми за рахунок перепаду тиску середовища. Клапани такого конструктивного типу вимагають меншої потужності котушки для забезпечення роботи, здатні частково амортизувати гідроудар, але вимагають обов'язкового диференціала тиску середовища між входом і виходом. Їх застосовують там, де є істотний диференціал тиску (наприклад, насосні системи з відкритим контуром). Нормально закритий клапан при подачі напруги на котушку буде відкритий тільки при наявності диференціала тиску в межах допустимого діапазону.

Клапани з сервоприводом і додатковою пружиною підйому (3) мають переваги і функціональні можливості обох типів вищевказаних клапанів. Їх конструкція доповнено пружиною, що гарантує повноцінну роботу клапана з сервоприводом діафрагми незалежно від наявності диференціала тиску, в тому числі в гідравлічних контурах з нульовим перепадом тиску. Їх рекомендується застосування в задачах автоматизації керування потоком з невизначеними або змінними параметрами тиску, де диференціал тиску може дорівнювати нулю або бути змінена в межах встановленого виробником діапазону - від нуля до максимально допустимого значення.