shapka.jpg

Електромагнітні клапани Danfoss з сервоприводом, для відкритих гідравлічних систем

Головна > Електромагнітні клапани Danfoss

Электромагнитные клапаны Danfoss EV 220W
Клапаны соленоидные Danfoss EV220BКлапани Danfoss з сервоприводом сконструйовані для безаварійної і надійної роботи протягом багатьох років в технологічних процесах управління потоками рідини або газу. Все, що потрібно від споживача – коректно скласти технічне завдання, здійснити вибір і забезпечити умови експлуатації клапана в межах допустимих меж.

Електромагнітні клапани з сервоприводом Danfoss

Електромагнітні клапани Danfoss (Данфосс) – двопозиційні елементи запірної арматури, призначені для двохпозиційного контролю і управління потоками робочої рідини або газу (масло, повітря, газ, пар, вода, інших технологічні рідини і нейтральні гази). Застосовуються для автоматизації технологічних процесів у складі різних промислових, комунальних, побутових пневматичних або гідравлічних систем. 

Коректний вибір електромагнітного клапана заснований на інформації про тип та характеристики робочого середовища, її сумісності з конструкційними матеріалами, тип і характеристики гідравлічної системи, діапазоні робочих тисків, пропускної здатності, позиційному стані (нормально закритий чи нормально відкритий клапан), напрузі живлення керуючої котушки, необхідності забезпечити демпфірування гідравлічного удару, ступеня компактності і т. д.

Ми пропонуємо асортимент електромагнітних клапанів Danfoss, серед яких - клапани прямої дії і клапани з сервоприводом, застосовних для типових завдань контролю потоку. Розмір підключень до трубопроводів – від 3/8" до 2".  

Один з важливих критеріїв вибору клапана за принципом дії – перепад тиску в системі. У замкнутих контурах циркуляційних систем і системах зливу передбачається відсутність значного перепаду тиску. Навпаки, у відкритих системах може існувати значний диференціал тиску (наприклад, вхід клапана з'єднаний з системою високого тиску, а вихід – з атмосферою). 

Електромагнітні клапани Danfoss (Данфосс) з сервоприводом здатні в тій чи іншій мірі демпфувати гідравлічні/пневматичні удари при закритті, характерні для середовища з високою швидкістю руху в трубопроводі.  Їх застосування переважно у відкритих системах зі значним перепадом тиску і наявністю гідравлічного удару. Потрібно звернути увагу на те, що такі клапани розраховані на роботу у відкритих системах з високим перепадом тиску і не здатні надійно функціонувати при перепадах, близьких до нуля. Електромагнітні клапани Danfoss прямої дії, як правило, застосовують у закритих контурах, в тому числі і в системах з перепадом тиску, рівним нулю.

1. Пропускна здатність

Пропускна здатність відкритого клапана розраховується для конкретно взятого робочого середовища. 

Для визначення умовної пропускної здатності Q електромагнітного клапана для води використовують паспортний коефіцієнт витрати води Kv, задану втрату тиску і щільність води. Пропускну здатність соленоїдного клапана для води спрощено можна визначити за формулою:

Q = Kv ∙√ ∆P/γ, де

Q – пропускна здатність електромагнітного клапана для рідини, м3/г;
Kv – коефіцієнт витрати води, м3/г;
∆P – динамічна різниця тиску, бар;
 γ – щільність води, кг/л.

Пропускная способность электромагнитные клапаны Danfoss (Данфосс)

Наприклад, для клапана прямої дії Danfoss EV 250 У 18 (3/4"), призначеного для керування потоками в закритих системах, в тому числі без перепаду тиску, паспортний коефіцієнт витрати Kv = 6 м3/год, Для холодної води з температурою 20 ° с і щільність γ = 1 кг/л, при різниці тиску ∆P =1 бар пропускна здатність розглянутого варіанта клапана Q = 6∙√ 1/1 = Kv =6 м3/ч. 

2. Параметри тиску.

Вибір клапана має на увазі аналіз параметрів тиску в контрольованій системі, що дозволяє визначити чи достатньо перепаду тиску для відкриття клапана. В циркуляційних контурах перепад тиску може дорівнювати нулю, що обумовлює вибір на користь клапана, здатного відкриватися при нульовому диференціалі тиску або клапана, що володіє характеристикою примусового підйому.

3. Напруга живлення електромагнітної катушки.

Вибір визначається параметрами керуючого напруги, використовуваного в гідравлічній системі.

4. Принцип работи.

Позиційний стан клапанів, як правило, нормально закрите в положенні відсутності електроживлення на котушці. Тим не менш, враховуючи існування безлічі систем, в яких принцип роботи клапана базується на нормально відкритому позиційному стані, весь асортимент клапанів Danfoss доступний як з нормально закритим принципом роботи (NC - normal closed), так і з нормально відкритим принципом роботи (NO – normal open).