shapka.jpg

Гідроакумулятори для насосів з частотним регулюванням

Головна > Гідроакумулятори для насосів з частотним регулюванням

Розвиток техніки і технологій не стоїть на місці. Споживач все частіше віддає перевагу енергоефективним і комфортним насосним системам з частотним керуванням, ефективно замінює традиційні насосні установки з дискретним керуванням.

Частотний перетворювач з датчиком тиску управляє швидкістю насоса, контролює і підтримує стабільний рівень тиску, як функцію витрат води. Стабільний тиск створює споживачеві комфортні умови використання води, а енергія на підтримку стабільного тиску при малих відборах води споживається в значно меншій кількості. Комфорт - переважна мета частотного регулювання так, як економія електроенергії для побутових насосів буде грати другорядну роль через високу вартість самого частотного регулятора і відносно невеликої потужності побутового поверхневого або насосу.

Комфорт стабільного тиску в точках споживання побутової системи водопостачання досягається за умови правильного вибору насоса і наявності колекторної розводки з рівними втратами тиску в гілках.

При частотному регулюванні насоса немає необхідності створювати великий резерв води в баку, спрямований на скорочення кількості пусків. Частотно регульований пуск і зупинка двигуна здійснюються плавно, високі пускові струми відсутні і більше не створюють пусковий перегрів ізоляції і динамічну перевантаження обмоток електродвигуна. Це означає те, що насосна система з частотним регулюванням не потребує гідброакумулятора великого об'єму для скорочення числа пусків так, як число пусків більше не обмежена порушенням теплового рівноваги, викликаного пусковими струмовими перевантаженнями. Необхідність забезпечити з боку гідроакумулятора повторно-короткочасний режим роботи для насоса з нерегульованою потужністю також відсутня.

Частотний перетворювач перетворює насос в повністю регульований пристрій, здатний плавно змінювати характеристики залежно від вимог поточного завдання, а невеликий гідроакумулятор погоджує швидкоплинну зміну інтенсивності споживання води з плавною швидкістю регулювання характеристик насоса. Простіше кажучи, гідроакумулятор виконує обов'язкову функцію стабілізатора тиску у всіх фазах роботи насосної системи. Без стабілізації тиску насосна система з частотним регулюванням не працюватиме коректно. Відсутність пристрою стабілізації тиску може стати причиною циклічного недорегулірованія або перерегулирования через інерційність дії системи контролю та нестабільності вимірюваної фізичної величини.

Залежно від характеру навантаження (швидкоплинність і швидкості зміни інтенсивності споживання) і гідродинамічних характеристик частотно-регульованого насоса застосовують невеликі гідроакумулятори об'ємом 2-40 літрів.

Гідроакумулятор стабілізує тиск в момент плавного розгону і плавного гальмування насоса, швидкої зміни відбору води, стабілізує динамічні коливання тиску для коректного вимірювання тиску в системі і управління насосом. Гідроакумулятор забезпечує стабілізуючий запас води для режиму очікування і на випадок мікроутечек в системі. Об'єм гідроакумулятора вибирається з умов виконання всіх перерахованих функцій.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.