shapka.jpg

гідроакумулятори для систем водопостачання Global Water Solution

Гідроакумулятори PressureWave
Гідроакумулятори PressureWave
Гідроакумулятори TermoWave
Гідроакумулятори TermoWave
Гідроакумулятори Challenger
Гідроакумулятори С2 Lite CAD
гідроакумулятори FLOWTHRU
Гідроакумулятори All -Weather

Технічні та інженерні рішення, що застосовуються в гідроакумуляторі Global Water Solution, повністю запобігають витоку повітря.

Періодичний контроль тиску повітря в гідроакумуляторі не обов'язковий. Стабільний тиск в баку дозволяє гарантувати весь експлуатаційний ресурс динамічного компонента бака - синтетичної діафрагми та забезпечити незмінні умови роботи мембранного бака для водопостачання та насосного обладнання. Відсутність необхідності в періодичному нагнітанні повітря в гідроакумулятор гарантує також захист внутрішніх стінок металевих баків від корозії. Пов'язаної із залишковою вологістю в повітрі. Зовнішнє двошарове поліуретанове покриття довготривало захищає корпус бака від корозії. Максимально мінімізовано кількість зварних з'єднань? що не дозволяє розвиватися корозії на зварювальних швах та стиках додаткових елементах бака - опорних платформах та основи. Опори та платформа для кріплення насоса виготовляються з технополімера.

Гідроакумулятори серії ALL WEATHER мають спеціальне покриття з поліпропілену і можуть застосовуватися в агресивних атмосферних умовах, обводнених умовах, включаючи морську воду і атмосферу.

Корпус мембранного бака C2 Lite ™, виготовлений з армованого скловолокна, дозволяє забути про корозію, яка є «слабким місцем» металевих гідроакумуляторів незалежно від ступеня їх антикорозійного захисту або застосування нержавіючої сталі. Агресивне «середовище проживання» мембранних баків може виявитися корозійно-активним, в тому числі, і для
нержавіючої сталі.

Мембрани-діафрагми виготовлені з високоміцного бутилкаучуку, посиленого в зонах найбільшого механічного навантаження на розрив, володіють достатнім запасом міцності для роботи в нестандартних режимах та розраховані на весь термін служби бака.