shapka.jpg

Гідроакумулятори для очищеної (деминерализованной) води

Головна > Гідроакумулятори для очищеної води

Отримати очищену воду з вказаною ступенем чистоти дозволяють побутові та комерційні установки зворотного осмосу. Очищеною водою в залежності від загального складу розчинених солей може називатися вода з питомим опором 500-20 кОм • см, вміст солі якої знаходиться в межах 1,5-35 мг / л.

У побутових системах зворотного осмосу для акумуляції очищеної води під тиском застосовуються спеціальні баки зворотного осмосу з металевим або полімерним корпусом та фіксованой мембраною об'ємом, як правило, 12-18 літрів.

Мембранні гідроакумулятори, які використовуються для зберігання очищеної побутовими установками зворотного осмосу води під надлишковим тиском, повинні мати максимальну інертність до води і охороняти її від вторинного забруднення, зміни хімічних і фізичних властивостей. Матеріали, використовувані в конструкції гідроакумулятора, повинні зберігати стабільність властивостей протягом всього періоду експлуатації.

Для акумуляції очищеної води можуть застосовуватися багатофункціональні гідроакумулятори з повністю інертних і довговічних матеріалів. Компанія Varem випускає фланцеві гідроакумулятори серії Ultravarem з посиленою камерною мембраною, яка має вкрай низький ступень газо
проникності. Гідроакумулятори Ultravarem за рахунок синтетичного зносостійкого покриття (поліестер), корпусу зі збільшеною товщиною стінки і фланця з нержавіючої сталі 08Х18Н10 (AISI 304) також мають високу опірність атмосферної корозії і можуть надійно експлуатуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю. Очищена вода в гідроакумуляторі контактує тільки з камерою з харчового і інертного до води бутилкаучуку і внутрішньою поверхнею фланця з харчової нержавіючої сталі.

Компанія Elbi випускає безфланцеві гідроакумулятори серії D (DV) з фіксованим способом кріплення бутиловой діафрагми і нейлоновим внутрішнім покриттям стінок бака. Очищена вода контактує з інертними і непроникними харчовими матеріалами, які не зазнають окислення і корозії протягом усього терміну служби бака.

Компанія Varem надає ексклюзивну гарантію 5 років на відсутність наскрізної корозії бака серії Ultravarem в умовах вологой або мокрой атмосфери.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.