shapka.jpg

Гідроакумулятори для систем водопостачання Watersystem

Головна > Гідроакумулятори Watersystem

Ідеальне рішення комплектації насосної системи водопостачання в будинку та на виробництві з урахуванням найкращого співвідношення бюджетного рівня ціни та європейської якості обладнання. Гідроакумулятори та розширювальні баки Watersystem успішно здатні конкурувати з традиційно популярними в Україні баками таких відомих европеських виробників як Aquapress або Aquasystem, не поступаючись в якості та характеристиках та виграючи в ціновому питанні. Виробничі потужності Watersystem розташовані в Туреччині.

Основні зусилля виробника гідроакумуляторів та розширювальних баків Watersystem спрямовані на якість металообробки - виготовлення корпусу з листової сталі та корпусних елементів конструкції. Виробництво оснащене сучасним металообробним італійським обладнанням, випробувальною лабораторією, задіяні технології, досвід та технічна підтримка провідних італійських компаній-виробників.

Комплектація гідроакумуляторів та розширювальних баків Watersystem (точно така сама як баків Aquasystem або Aquapress) здійснюється змінними мембранами виробництва SeFa (Італія) та фурнітурою італійського виробництва - контрфланці та утримувачі мембран (для баків 100 л та більше) і т.д. Компанія Watersystem орієнтується на якість кращих виробників Італії.

Гідроакумулятори Watersystem для систем холодного водопостачання об'ємом 100л та більше оснащені тримачем мембрани та додатковим технологічним виходом для установки контрольно - вимірювальних приладів (манометра), автоматики (реле тиску) або пристроїв автоматичного (відведення повітря) або ручного (кран для скидання повітря) видалення повітря з тупикової зони мембрани.

Горизонтальні гідроакумулятори Watersystem WAO є універсальними та традиційно застосовуються для комплектації побутових та комунальних насосних станцій на базі поверхневих насосів. Їх застосування доцільне в обмежених по висоті приміщеннях, приямках, шахтах або підвалах.

Вертикальні гідроакумулятори Watersystem WAV традиційно застосовують:

  • для комплектації занурювальних насосів;
  • для роздільної комплектації насосних станцій з поверхневими насосами;
  • для додаткового збільшення сумарного об'єму акумуляції води в уже існуючих насосних системах;
  • для комплектації насосних систем водопостачання в вузьких та обмежених місцях, там, де існує необхідність в оптимізації займаного простору, обмеження по діаметру шахтних люків, отворів, розміру приямків, необхідність в економії займаної площі та об'єму.
Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.