shapka.jpg

Мембранні амортизатори гідравлічного удару

Головна > Мембранні амортизатори гідравлічного удару

Гідравлічні удари в системі водопостачання - наслідок швидкої зміни швидкості нестисливої ​​рідини. Швидке перекривання крана, клапана, переривання відбору води побутовим обладнанням, зміна напрямку потоку в гідравлічній системі створюються умови гідродинамічного удару. З огляду на протяжність горизонтальних ділянок трубопроводів, високу швидкість руху рідини і відсутність стисливості води перекривання потоку не в змозі зупинити інерційний рух рідини в трубопроводі, що створює хвилю тиску, що розповсюджується вздовж трубопроводу.

Тиск миттєво підвищується на перешкоду, а на стику горизонтального і вертикального ділянки трубопроводу створюється розрідження.

В системі виявляються затухаючі хвильові коливання тиску, багаторазово впливають на перешкоду, трубопровід, стики і з'єднання, які відчувають їх межу міцності. Візуально спостерігати гідравлічний удар в системі водопостачання можна по коливаннях стрілки манометра. Гідравлічний удар добре помітний акустичними клацанням в системі. Перевищення запасу міцності найслабшого елемента завершується його руйнуванням і втратою герметичності системи. Компоненти інженерних комунікацій з високим запасом міцності також знижують втомну витривалість під дією гідродинамічних коливань тиску, що скорочує термін служби.

Спеціальні пристрої спрямованої дії, що встановлюються в точці дії ударної хвилі, що змінюють об'єм простору системи під дією надлишкового тиску і поглинають енергію ударної хвилі отримали назву амортизаторів гідроудару.

Гідравлічні удари в системі водопостачання

Інерційна енергія руху рідини не може бути поглинена рідиною через принципову відсутність стисливості, але може ефективно поглинатися в точці надлишкового тиску здатністю стисненого повітря в гідроакумуляторі змінювати свій об'єм пропорційно прикладеному тиску.

Класичним амортизатором гідравлічного удару служить Гідроакумулюючий бак в системі водопостачання, але ефективність амортизує дії гідроакумулятора залежить від місця установки. Гідроакумулятор, з'єднаний зі стиком вертикального і горизонтального трубопроводу (наприклад, в приямку свердловинного насоса), амортизує поширення ударної хвилі в зворотному напрямку.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.


<< Назад