shapka.jpg

Електронне реле тиску та протока Italtecnica Brio TANK

Пристрій контролю роботи насоса по тиску та протоку Brio TANK - нова спільна розробка компанії Italtecnica S.r.l. (Італія) та Italflexo S.r.o. (Чехія) в області автоматизації та управління монофазним зануреними та поверхневими насосами з потужністю електродвигуна до 1,1 кВт (1,5л.с.) та споживаним струмом до 12А. Реле протока Brio TANK дозволяє автоматизувати пуск та зупинку насоса: пуск насоса здійснюється за встановленої границі тиску, зупинка насоса відбувається за умови зупинки потока води через електронне реле протока Brio TANK.


Реле контролю насоса Brio TANK оснащено датчиком тиску та датчиком протока води. При відкритих кранах тиск в системі знижується до «стартового» рівня - електронне реле включає насос по сигналу датчика тиска. Тиск пуску регулюється користувачем та може бути встановлено в діапазоні від 1 до 3.5 бар. Після закриття кранів та припинення руху води реле Brio TANK відключає електронасос по сигналу вбудованого герконового датчика протока.

Електронне реле тиску та протока Italtecnica Brio TANK

Якщо в контрольованій системі з якої-небудь причини переривається рух води електронне реле тиску та протока Brio TANK відключає електронасос та захищає його від наслідків роботи без води (сухого ходу). Алгоритм визначення аварійної ситуації заснований на одночасному контролі тиску та руху води. При аварійному зниженні тиску до значення 1 бар та відсутності / мінімум руху води (витрата менше 2 л / хв) електронне реле тиску Brio TANK блокує роботу насоса з витримкою за часом в 10-15 секунд та видає сигнал помилки.

Вбудований таймер дозволяє автоматично тестувати наявність / появи води в системі через певний проміжок часу запускаючи насос приблизно на 15 сек та контролюючи стан тиску та руху рідини через датчики.

Ще одна важлива особливість електронного реле тиску Brio TANK полягає в наявності вбудованого гідроакумулятора об'ємом 0,4 л. Гідроакумулятор вирішує завдання згладжування гідравлічних ударів при пуску / зупинці насоса та зниження циклічних включень насоса при мікровтратах в системі.

Реле тиску води Brio TANK укомплектовано манометром, що дозволяє контролювати тиск (стартовий, робочий, тиск після відключення насоса) та герметичність системи.

Реле протоку Brio TANK підключається в розрив ланцюга між насосом та джерелом електроживлення. Гідравлічно реле Brio TANK приєднується після насоса в вертикальному або горизонтальному положенні. При високих швидкостях потоку, що перевищують 7 куб.м/год, для мінімізації втрат тиску електронне реле тиску та протоку Brio TANK може бути встановлено в режимі «байпас», як показано на малюнку. При необхідності в контролі насоса потужністю понад 1.1кВт електронне реле тиску та протока Brio TANK підключається до керуючих контактів пускача, що замикає силовий ланцюг «електроживлення-насос». Таке ж управління в парі з силовим контактором (пускачем) здійснюється і для керування трифазними насосами.

електронне реле тиску та протоку Brio TANK може бути встановлено в режимі «байпасс»

Способи установки електронного реле тиску Brio TANK зі свердловинним та поверхневим насосом

Способи установки електронного реле тиску Brio TANK зі свердловинним та поверхневим насосом

Основні технічні характеристики реле протока Brio TANK

НазваХарактеристика
Електроживлення1х230В±10%, 50/60Гц.
Енергоспоживання в режимі очікування0,25Вт
Максимальна сила струму12А
Максимальна механічна потужність насоса1,1кВт (1,5л.с.)
Діапазон регулювання тиску пуску1-3,5бар
Максимально допустимий тиск в корпусі10 бар.
Об'єм гідроакумулятора0,4 бар.
Тиск на вході повітря в гідроакумуляторі1,0 бар.
Клас захисту електрообладнанняIP 65
Гідравлічне з'єднання1" зовнішня різьба
Допустима максимальна температура навколишнього середовища45oС
Допустима мінімальна температура навколишнього середовища0oС
Допустима температура води5-35o С

Повна інструкція до електронного реле тиску та протока Brio TANK.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.