shapka.jpg

Запасні частини до гідроакумуляторів і розширювальних баків Aquasystem

Головна > Запасні частини до баків Aquasystem

Фланци до гідроакумулятори

Фланці до гідроакумуляторів

З'єднання для фіксації прохідний мембрани Aquasystem
З'єднання для фіксації прохідної мембрани Aquasystem
Кріплення розширювальних і многофунциональных баків Aquasystem

Кріплення розширювальних і многофунциональных баків Aquasystem

Іноді, при виході з ладу окремого елемента гідроакумулятора або розширювального бака економічно вигідніше, а іноді і технічно простіше зробити заміну зруйнованої деталі замість альтернативної купівлі нового бака. Корозія, головний ворог металу, з часом руйнує фланець, корпус або з'єднання для фіксації мембрани. Механічні навантаження, втома, природне старіння каучуку в агресивних середовищах, неправильні умови експлуатації, неправильні режими роботи призводять до зносу або руйнування синтетичних мембран. Всі ці елементи конструкції гідроакумуляторів і розширювальних баків Aquasystem можуть бути замінені, істотно заощадивши кошти, які в іншому разі були б витрачені на покупку нового мембранного бака. Найдорожчою деталлю гідроакумулятора або розширювального бака є металевий корпус, вартість якого становить близько 70% від вартості нового бака.

Лакофарбові покриття забезпечують довгостроковий захист листової вуглецевої сталі бака від корозії.Якість покриття бака, захист зварних швів металоконструкції, товщина гальванічного покриття фланця визначають довговічність гідроакумулятора, але також довговічність безпосередньо залежить і від корозійної активності зовнішнього середовища. Вкрай агресивні зовнішні умови експлуатації (наприклад, обводнених приямок або морська вода), можливо, зажадають вживання нержавіючих сталей в конструкції бака. Пошкодження мембрани може викликати контакт необробленого металу з водою і в певних умовах також інтенсифікувати корозію незахищених внутрішніх стінок бака. Наявність в контурах опалення корозійно агресивних агентів – етилен або пропіленгліколю поряд з високою температурою в рази може збільшити швидкість корозії внутрішніх стінок розширювальних баків, що контактують з теплоносієм, якщо не враховувати цей фактор при виборі бака.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Харків, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад