shapka.jpg

глибинні насоси speroni

Головна Глибинні насоси Speroni Фото глубинного насоса Speroni SXM, SXT 4"

Фото глубинного насоса Speroni SXT 6"

Глибинні насоси
Speroni SXT 6"

Для вирішення завдань з водопостачання і подачі чистої води з глибоких артезіанських свердловин у водопровідні мережі, системи зрошення, системи пожежогасіння, необхідні спеціальні, досить потужні глибинні насоси, здатні багато років надійно виконувати роботу в умовах глибокого занурення, корозійної активності середовища, наявності абразивних домішок у воді та інших важких експлуатаційних факторів.  

Компанія Speroni Spa (Італія) виробляє широкий модельний ряд заглибних насосів для глибоких свердловин, виконаних з застосуванням різних матеріалів і технічних рішень. Коректний вибір глибинного насоса Speroni для свердловин з широкого модельного ряду Speroni відповідно до проектних умов застосування поряд із закладеним в конструкцію насоса запасом механічної, електричної і корозійної міцності спільно зможуть забезпечити максимально можливий рівень довговічності, характерний високоякісному насосному обладнанню з Італії.

фото глибинні насоси Speroni

Глибинні насоси Speroni SPM діаметром 4" з однофазним двигуном 1х230В потужністю від 0,37 до 2,2 кВт і глибинні насоси Speroni ЅРТ з трифазним двигуном 3х400В потужністю від 0,37 до 4,0 кВт застосовуються для подачі води зі свердловин внутрішнім діаметром 104 - 125мм. Габаритний діаметр насосів Speroni SPM і ЅРТ - 98мм. Двигун в свердловинних насосах Speroni SPM і ЅРТ – маслонаповнений, індукційний, двополюсний, розрахований на тривалий режим роботи. Відмінною характеристикою серії 4-х дюймових свердловинних насосів Speroni SPM і ЅРТ є застосування синтетичних матеріалів у виготовленні робочих коліс і дифузорів – полікарбонату «лексан» (робочі колеса) і технополімера «норіл» (дифузори). Насоси Speroni SPM і ЅРТ здатні створювати напір до 225 метрів і забезпечувати продуктивність до 24 куб. м/год. 

Свердловинні насоси Speroni ЅХМ діаметром 4" з однофазним двигуном 1х230В потужністю від 0,37 до 2,2 кВт і свердловинні насоси Speroni ЅХТ з трифазним двигуном 3х400В потужністю від 0,37 до 5,5 кВт застосовуються для подачі води зі свердловин внутрішнім діаметром 100 -125мм. Габаритний діаметр насосів Speroni ЅХМ і ЅХТ - 98мм. Двигун в свердловинних насосах Speroni ЅХМ і ЅХТ – маслонаповнений, індукційний, двополюсний, розрахований на тривалий режим роботи. Відмінна риса серії 4-х дюймових свердловинних насосів Speroni ЅХМ і ЅХТ - застосування в конструкції робочих коліс насоса і дифузорів з нержавіючої сталі стандарту AISI 304. Нержавіюча сталь поряд з високою механічною міцністю володіє більш високою поверхневою твердістю і низьким коефіцієнтом поверхневого в порівнянні з полімерними матеріалами, що створити додатковий запас міцності і продовжити термін служби свердловинного насоса, особливо в умовах значного вмісту у воді абразиву (піску), швидко изнашивающего недостатньо міцні синтетичні матеріали.  Для свердловин з підвищеним вмістом піску (аж до 300 гр/м3) свердловинні насоси зі ступенями стиснення з нержавіючої сталі незамінні, якщо потрібно збереження прийнятного ресурсу роботи обладнання. Насоси Speroni ЅХМ і ЅХТ здатні створювати напір до 250 метрів і забезпечувати продуктивність до 18 куб. м/год. 

Завдяки винятковим робочим характеристикам свердловинні насоси Speroni ЅХТ діаметром 6" можуть застосовуватися у промисловості або у комунальному секторі для відбору великих обсягів води зі свердловин внутрішнім діаметром 160 - 180 мм. Габаритний діаметр насосів Speroni ЅХМ і ЅХТ – 149,5 мм. Занурювальні насоси Speroni ЅХТ діаметром 6" оснащені трифазними індукційними маслонаполенными двигунами 3х400В потужністю від 4 до 18,5 кВт промислового стандарту. Робочі колеса і дифузори виконані з нержавіючої сталі AISI 304, забезпечують виняткову зносостійкість і дозволяють без зниження загального ресурсу насоса перекачувати воду з кількістю домішок піску до 100 гр/м3. Насоси Speroni ЅХМ і ЅХТ здатні створювати напір до 300 метрів і забезпечувати продуктивність до 80 куб. м/год. 

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.