shapka.jpg

Частотні перетворювачі Erman/Ermangizer

Головна > Спеціальні перетворювачі частоти > Частотні перетворювачі Erman/Ermangizer 

«There is more than one way to skin a cat»

(Існує багато шляхів отримати однаковий результат)


ER-G-220-02-1.0


Перетворювачі частоти Ermangizer ER-G-220-02 - інтелектуальне регулювання швидкості однофазного насоса.

     Необхідність стабілізації тиску в системі водопостачання заміського домогосподарства, усунення гідравлічних ударів і резонансних коливань тиску, зумовлених традиційним релейним керуванням насоса, стала основною ідеєю створення перетворювачів частоти Erman серії Ermangizer ER-G-220-02. Перетворювачі частоти Ermangizer ER-G-220-02 розроблені спеціально для управління однофазними зануреними або поверхневими насосами.

Перетворювач частоти для насоса Ermangizer ER-G-220-02

      

      В Україні на сьогодняшній день відставання від індустріально розвинених країн у частці заміни перетворювачами частоти традиційного релейного управління насосами в промисловому і комунальному секторі водопостачання поступово зменшується. Це пояснюється очевидною економічною доцільністю для споживача. Ситуація поступово змінюється і в побутовому секторі, в якому застосування знаходять переважно однофазні поверхневі або глибинні насоси. 

      На стадії проектування способу управління поверхневим або занурювальним насосом в системі водопостачання сучасного будинку споживач стикається з концептуальним вибором:

 - віддати перевагу традиційний і перевірений варіант конфігурації управління насосом на основі гідроакумулятора і реле тиску 

- довірити управління насосом "розумному" частотному перетворювачу відповідно до сучасних тенденцій розвитку насосної техніки.

         Споживач визначає для себе найбільш ефективний, економічно доцільний і практичний спосіб побудови надійної і "технічно міцної" системи водопостачання, що не має "слабких ланок". Всі системи відрізняються. У роботі кожної системи спостерігаються власні робочі нюанси,  власні  умови, які диктують і визначають вибір. Інсує багато шляхів отримати однаковий результат. 

       Частка перетворювачів частоти в управлінні побутовими однофазними насосами (насоси «першого підйому» (подача води з свердловини), насоси «другого підйому» (підвищення тиску)) щорічно збільшується і змінюється з існуючого раніше «практично відсутні» на «насторожене ставлення». Це насторожене ставлення, як правило, виражається у вимозі споживача зберігати байпас перетворювача частоти і можливість прямого пуску однофазної насосної системи без перетворювача. 

      Тим не менш, у середньостроковій перспективі технічно застаріле релейне управління однофазними поверхневими і глибинними насосами в системах індивідуального водопостачання заміських домогосподарств буде витіснене максимально надійними інтелектуальними системами керування насоса на базі частотного регулювання. На даний момент вирішальним фактором застосування перетворювача частоти для управління побутовим насосом водопостачання залишається у споживача бажання забезпечити стабілізацію тиску в системі водопостачання, досягти максимального рівеня комфорту і якості життєзабезпечення в умовах заміського будинку. Енергозбереження в умовах обмеженого часу роботи побутового насоса і його відносно невеликої потужності залишається важливим, але все ж другорядним фактором. Таким же другорядним фактором залишається для кінцевого споживача продовження життєвого циклу насоса та підвищення надійності всієї системи водопостачання за рахунок застосування перетворювача частоти, що забезпечує покращений параметричний контроль роботи насоса, відсутність гідравлічних ударів, зниження темпу зносу електричних, гідравлічних і механічних компонентів насоса і системи в цілому.

      Зусилля конструкторів Ermangizer ER-G-220-02 були спрямовані на забезпечення  "стійкості" пристрою в передбачуваних умовах застосування. Ermangizer ER-G-220-02 тестувався з різними типами однофазних насосів, не боїться відключень живлення і перепадів мережевої напруги (допускається робота в межах 170-250В), оснащений набором всіх необхідних систем захисту і діагностики. В програмному та апаратному забезпеченні  реалізовані всі сучасні технології, властиві промисловим перетворювачів. Ermangizer ER-G-220-02 орієнтований на використання інсталятором – дилетантом, містить мінімум необхідних для роботи налаштувань і максимум автоматично визначених параметрів.