shapka.jpg

Частотний перетворювач Ermangizer ER-G-220-02-1.5 (1,5 кВт)

Головна > Перетворювачі частоти ERMANGIZER > ER-G-220-02-1.5.

Частотний перетворювач Ermangizer ER-G-220-02-1.5 - інтелектуальне керування однофазним насосом номінальною потужністю до 1,5 кВт.

Ermangizer ER-G-220-02-1.5 призначений для комплексного керування однофазними поверхневими або занурювальними насосами номінальною потужністю до 1.5 кВт та номінальним струмом до 10 ампер. 

                                                                      Частотний перетворювач для однофазного насоса Ermangizer ER-G-220-02-1,5

      

Характеристики        ER-G-220-02-1.5         
 Вхідне мережеве живлення 1х220В, 50Гц
 Вихідне живлення електронасоса 1х220В, 30-50Гц
 Номінальна потужність насосане більше 1,5 кВт 
 Номінальний струм насоса не більше 10А
 Клас захисту IP20
 Охолодженняконвекція
 Діапазон температури навколишнього повітря 0-40 град.С
 Захист від перевантаження +
 захист від низкої/високої напруги +
 Захист від сухого хода +
 Захист від мікровитоків в системі +
 Захит від внутрішнього перегріву силового блока +
 Зовнішній датчик тиску 4-20mA* +
 Навантаженнявиключно насос
 Ціна, грн 13170

     *не входить в комплект поставки перетворювача частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.5. 

      Відповіді на найбільш поширені запитання!

      1. Наскільки унікальна серія перетворювачів частоти Ermangizer ER-G-220-02? Чи можна використовувати Ermangizer ER-G-220-02 для регулювання не насоса, а іншого однофазного обладнання, наприклад, однофазного вентилятора?

      На сьогоднішній день у світі є тільки один виробник частотних перетворювачів загального промислового призначення для управління однофазним асинхронним двигуном, який не призначений виключно для управління однофазним насосом.  Цей виробник – компанія Invertek Drives (Великобританія), серія частотних перетворювачів загального промислового призначення – Optidrive OP3 Single Phase. До аналогового входу перетворювачів частоти Optidrive OP3 Single Phase можна приєднати не тільки датчик тиску, але і, наприклад, датчик температури. В якості навантаження можна використовувати не тільки однофазний насос, але і вентилятор, конвеєр, змішувач або свердлильний верстат, що приводяться в дію однофазним асинхронним двигуном. Частотні перетворювачі Erman серії Ermangizer ER-G-220-02 - це вузькоспеціалізовані пристрою керування однофазними насосами, які мають точно налагодженим, максимально надійним апаратним і програмним оформленням. Ідея перетворювача частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.5 - створення інтелектуальної насосної системи водопостачання, здатної забезпечити стабільний тиск, підвищити загальну якість життєзабезпечення в заміському будинку, забезпечити більший життєвий цикл насоса і периферійного обладнання, знизити загальні експлуатаційні витрати. Перетворювач частоти Ermangizer ER-G-220-02-1.5 знаходиться в досить щільному конкурентному середовищі. Аналогічні функції управління однофазними насосами надають перетворювачі частоти Sirio Entry 230 2.0, Sirio Entry XP 2.0, Nettuno Universal (Italtecnica, Італія), Archimede IMMP 1.5, IMMP 1.8 (Electroil, Італія), Easymat 9.2 M/M (Calpeda, Італія). Перетворювачі частоти для однофазних насосів Nettuno Universal, Archimede і Easymat, точно так само як і Ermangizer ER-G-220-02-1.5, припускають настінний варіант монтажу і повітряне охолодження теплообмінника. Кожен з перерахованих вузькоспеціалізованих перетворювачів частоти для керування однофазними насосами володіє конкурентними перевагами і недоліками.