shapka.jpg

аналогові датчики тиску Danfoss 

Головна > Промислова автоматика >Перетворювачі тиску>Датчики тиску Danfoss MBS 4-20 mA

Датчик давления Danfoss MBS 1700


 Датчик давления Danfoss MBS 3000
Датчик тиску
Danfoss MBS 3000Danfoss MBS 1900 фото


Датчик давления Danfoss MBS 1250
Датчик давления Danfoss MBS 4010


Датчик давления Danfoss MBS 9200
                   Датчик тиску
             Danfoss MBS 9200Враховуючи вузьку специфіку діяльності нашої компанії у сфері водопостачання та відцентрових насосів, на цьому сайті розміщені, насамперед, загальнопромислові  датчики тиску Danfoss MBS з аналоговим вихідним сигналом струму 4-20 mA, які ми протягом багатьох років застосовуємо для вирішення різноманітних завдань частотного регулювання у сфері тепло -та водопостачання. 

Датчики тиску Danfoss (Данфосс) – незамінний пристрій для створення насосних систем зі «зворотним зв'язком», автоматично замкнутих на контролі тиску. 

Функція аналогового датчика тиску Данфосс MBS полягає в забезпеченні процесу постійного інформування PID-регулятора частотного перетворювача про стан тиску в контрольованій точці системи. Інформацію частотний перетворювач від датчика тиску отримує у вигляді струмового сигналу в діапазоні від 0 (4) до 20 mA, пропорційного фізичному значенню тиску. Перетворювач частоти «аналізує» зміни струмового сигналу і реагує на відхилення від заданого значення регулюванням швидкості насоса так, що б досягти заданого тиску і усунути відхилення тиску від заданого значення. На відміну від дискретних датчиків тиску, функція яких полягає в інформуванні системи тільки про досягнення дискретних рівнів тиску, аналогові датчики тиску безперервно відстежують зміну тиску в реальному режимі часу. 

Загальна інформація та технічні характеристики аналогових датчиків тиску Danfoss (Данфосс) MBS, представлених на сайті, найімовірніше, виявиться корисною для інсталяторів насосного обладнання. 

Наприклад, застосування частотного перетворювача для завдань, пов'язаних з побудовою станцій автоматичного підвищення тиску з регульованою швидкістю насоса і забезпеченням стабільності тиску в діапазоні зміни навантаження. 

Інформація в підрозділах, присвячених опису найбільш актуальних для застосування в області водопостачання і частотного керування насосами аналогових датчиків тиску з вихідним струмовим сигналом 4-20 mA, являє собою коротку «вижимку» з технічних інструкцій і документації Danfoss. Більш детальну інформацію, приховану під «сухою технічною мовою» інструкцій завжди можна отримати у наших технічних фахівців, які володіють солідним досвідом створення  насосних систем водопостачання зі змінною швидкістю. 

При виборі аналогового датчика тиску Данфосс основну увагу після узгодження технічних параметрів замовник, як правило, приділяє питанням якості та здатності зберігати стабільність робочих характеристик протягом всього експлуатаційного періоду. 

Компанія Danfoss гарантує для всіх датчиків тиску Danfoss MBS 4-20 mA збереження стабільності експлуатаційних характеристик протягом всього періоду експлуатації. Допустимі межі перевантаження не вплинуть на точність і функціональність датчика тиску 4-20 mA Danfoss, а багаторазові перевантаження, що перевищують допустимі межі, не порушать коректність його сигналу, а просто виведуть датчик з ладу. 

Підсумовуючи вищесказане, некоректність показань і порушення точності вимірювання виключені, що і становить конкурентну перевагу промислової автоматики Danfoss, включаючи перетворювачі тиску. Метрологічні характеристики датчиків тиску Danfoss 4-20mA бездоганно відповідають дійсності і не допускають непередбачуваних варіацій.

Аналогові датчики тиску Danfoss MBS зі струмовим виходом здатні вимірювати технологічний параметр (тиск) в діапазоні від 0 до 600 бар. Клас захисту електричного підключення датчиків тиску MBS доступний аж до IP67. Підключення в широкому діапазоні різьбових з'єднань, з яких найбільш популярними залишаються 1/4G і 1/2G. 

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.