shapka.jpg

ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ AISI 304

Головна > Гідроакумулятори Aquapress > Гідроакумулятори Aquapress з нержавіючої сталі

 Гідроакумулятори Aquapress з нержавіючої сталіГідроакумулятори Aquapress з нержавіючої сталі представлені двома моделями-вертикальним гідроакумулятором AFC 24 SS і горизонтальним гідроакумулятором AFC 24 SS/SB. Корпус і фланець мембранного гідроакумулятора виготовлені з хромоникельовой нержавіючої сталі AISI 304 (сталь 8-12X18H10). Сталь AISI 304 є універсальною і найбільш поширеним аустенитной низьковуглецевой нержавіючой сталлю в промисловості, легко піддається зварці і електрополіруванню, стійка до міжкристалітной корозії, володіє високою міцністю і повною стійкістю до корозії в звичайних умовах і легких корозійно - агресивних середовищах. Змінна мембрана - EPDM. Максимальний робочий тиск - 8бар. Максимальна робоча температура акумульованої рідини - 110оС. Опорна площадка для розміщення насоса і ніжки виготовлені з технополімера.

Гідроакумулятор AFC 24 SS/SB може застосовуватися в умовах високої вологості і агресивності зовнішнього середовища. Нержавіюча сталь в якості конструкційного матеріалу забезпечує баку максимально можливу надійність і довговічність в умовах, в яких застосування традиційних баків з вуглецевої сталі невиправдано.

МодельОб'єм, лР max,барH, ммL, ммЗ'єднанняЦіна, євро
AFC 24 SS/SB2483104201"
87,0
AFC 24 SS248420295
1"
85,3

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад