shapka.jpg

гідроакумулятори TermoWave

Головна Гідроакумулятори GWS №❶ в світі Гідроакумулятори TermoWave

Гідроакумулятор TermoWave спеціально сконструйовані для застосування переважного в системах нагрівання питної води.

Робочі характеристики та матеріали розширювальних баків TermoWave дозволяють багатофункціональне використання в невеликих насосних системах, як компенсаторів гідравлічного удару та розширювальних баків в системах опалення або нагрівання води.

Вертикальні розширювальні баки TermoWave з фіксованою бутилкаучуковой мембраною.

У багатьох будинках присутні системи нагріву питної води або води господарсько-побутового призначення, води для приготування їжі, миття посуду, прийняття душу і т.д. Нагрівання води супроводжується її тепловим розширенням. Таке розширення в разі відсутності компенсуючої ємності призводить до надмірного росту тиску та руйнування елементів системи нагріву. Більшість систем гарячого водопостачання містять запобіжний клапан для скидання надлишкового об'єму води та захисту системи від аварійного тиску. Завдання розширювального бака TermoWave запобігти скидання води через запобіжний клапан й безпечно для системи акумулювати додатковий приріст об'єму розширювальної нагрітої води.

Розширювальні баки TermoWave підтримують експлуатаційний тиск в системі ГВП, економлять воду (та енергію) замість нераціонального її скидання в каналізацію через запобіжний клапан надлишкового тиску. Якість акумульованої води не погіршується завдяки застосуванню харчової хлорбутилової мембрани та поліпропіленового покриття внутрішньої камери розширювального бака.

Вертикальні розширювальні баки TermoWave з фіксованою бутилкаучуковой мембраною.

МодельУстановкаОб'єм, лЦіна, євро
TWB2LXвертикальна232
TWB4LXвертикальна439
TWB8LXвертикальна844
TWB12LXвертикальна1251
TWB18LXвертикальна1851

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.