shapka.jpg

Електромагнітні клапани danfoss прямої дії для закритих систем

Головна > Електромагнітні клапани Danfoss прямої дії для закритих систем

Запірні клапани електромагнітні прямої дії призначені для застосування в системах із замкнутим (циркуляційним) контуром або відкритим контуром (системах зливу) і не вимагають обов'язкового диференціала тиску в системі для керування позиційним положенням. Їх повна функціональність підтримується в межах встановленого виробником значення диференціала тиску – від нуля до максимуму.

Двоходові клапани прямої дії для закритих систем без перепада тиску.

В електромагнітному клапані сердечник прямо поєднаний з затвором і фізично забезпечує відкриття прохідного отвору клапана і закриття за рахунок енергії поворотної пружини сердечника без використання потенційної енергії (диференціала тиску) середовища.

Відкриття нормально закритого електромагнітного клапана прямої дії здійснюються безпосередньо за рахунок зусилля, развиваемого електромагнітною котушкою без «сервісного» впливу різниці тиску середовища на затвор. Закриття клапана забезпечується знеструмленням електромагніту і здійснюється за рахунок пружинного механізму (пружини якоря) фіксації мембрани затвора в сідлі клапана.  Такий принцип дії дозволяє не залежати від тиску в трубопроводі, перепаду тиску і швидкості потоку – електромагнітні клапани надійно перекривають потік середовища, як при нульовому диференціалі, так і при максимально допустимому диференціалі тисків. До недоліків належить відсутність здатності амортизувати гідравлічний удар і значна споживана потужність котушки управління, що обмежує застосування в трубопроводах з досить великими перерізами. 

Якщо робота електромагнітного клапана повинна відповідати критеріям довговічності і надійності при виборі доведеться врахувати більше факторів, ніж умовне розтин, напруга котушки, матеріал корпусу, тип еластомеру і діапазони робочих тисків. Щоб бути впевненим у правильності самостійного вибору, крім зазначення коду замовлення, запиту ціни і терміну поставки, ми рекомендуємо перераховувати вимоги і використовувати можливості кваліфікованої технічної підтримки. 

Від розміру (прохідного перетину) клапана буде прямо залежати його пропускна здатність. Не від розміру різьбового підключення, а саме від умовного проходу. Враховуючи, що витрата середовища через однаковий перетин буде залежати вже від її властивостей, пропускну здатність електромагнітного клапана в технічній документації Danfoss прийнято задавати метричними коефіцієнтом витрати. Максимально допустимий перепад тиску в технічній документації – це той перепад, при якому гарантується виробником герметичність клапана. Максимально допустимий диференціал визначений для гранично низьких і високих розрахункових температур з урахуванням забезпечення довготривалості роботи і великого циклу зміни позиційного стану.