shapka.jpg

датчики тиску keller

Головна > Перетворювачі тиску > Перетворювачі тиску Keller
Перетворювач тиску Keller PA 21G

Keller (Швейцарія) – один з найбільших європейських виробників електронних засобів вимірювання тиску. Keller за рік серійно виробляє на 5 сучасних, розташованих в Швейцарії заводах близько мільйона сенсорів, конструктивно заснованих на п'єзорезистивному принципі вимірювання. Три чверті їх витрачається на виготовлення кінцевих продуктів підприємства – перетворювачів вакуумметричного, надлишкового, гідростатичного, диференціального чи абсолютного тиску. Чверть вироблених сенсорів Keller поставляє іншим виробникам вимірювачів тиску.

Датчики і перетворювачі тиску Keller перекривають всі діапазони, застосовуються в технологічних процесах вимрювання тисків (від мінус 1 до 2 тисяч бар), підтримують всі уніфіковані сигнали струму і напруги, інші види інтерфейсу і різні комунікаційні протоколи. На практиці ми застосовуємо загальнопромислові аналогові перетворювачі Keller і цифрові манометри Keller в процесах контролю і управління роботою компресорної та насосної техніки в значно вужчому діапазоні вимірювання. Стиснене повітря і вода під надлишковим тиском мають найширше застосування в різних галузях промисловості, в комунальному та сільському господарстві. Тиск в компресорних системах пневмозабезпечення та водопостачання – основна фізична характеристика процесу, що вимагає поточного контролю. Верхній поріг вимірюваного надлишкового тиску в таких системах, як правило, не перевищує 40 бар. Нижній поріг вимірювання не опускається нижче нульової позначки. Найбільш поширений у вирішенні завдань контролю компресорних і насосних систем уніфікований сигнал -  4-20 mA. 

Швейцарській точності і надійності Keller довіряють у всьому світі. Перетворювачі рівня і тиску, цифрові манометри, датчики Keller застосовують близько 500 (ОЕМ) виробників компресорної техніки і систем управління компресорною технікою по всьому світу. П'єзорезистивні датчики Keller, настільки точні та стабільні. Основною ідеологією компанії було і є те, що датчик тиску повинен поєднувати функціональність, точність, надійність і максимальну цінову доступність для кінцевого споживача. 

До перетворювачів тиску, використовуваних нами в системах контролю комунальних насосних станцій водопостачання, ми пред'являємо наступні вимоги:

точність - не нижче 1%;

ступінь захисту-не менше IP65;

перевантажувальна здатність не менше 2 - кратної;

температурний діапазон-від 0 до 80оС;

необхідність збереження працездатності протягом тривалого проміжку часу (8-10 років);

мінімальна вартість;

компактність конструкції і зручність монтажу.


Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.