shapka.jpg

Мініатюрний датчик тиску Keller PA-21G

Головна › Перетворювачі тиску Keller › Мініатюрний датчик тиску Keller PA-21G

Сучасні автоматичні системи управління (АСУ) постійно контактують з процесом за допомогою різноманітних технологічних датчиків. Датчик тиску Keller PA 21G, 0-16 bar, 4-20mA - це мініатюрний датчик тиску з чутливим елементом з монокристала кремнію, надійний слідкуючий пристрій з струмовим сигналом для інформування перетворювача частоти, що працює у режимі ПІД регулювання в напірній системі утримування сталого тиску. 

Виробник - Keller AG (Швейцарія). 

Мініютюрна серія «G» ( «Graduate»). PA-вимірювання відносного тиску середовища. Підключення до гідравлічної системи-Зовнішня різьба ¼ G. Діапазон вимірювання 0-16 bar. Точність – 0,5% FS. Найбільш мініатюрний п'єзорезистивний датчик тиску у світі, призначений для застосування в промислових системах контролю. Вага датчика не перевищує 30 грам. Повністю зварна конструкція з нержавіючої сталі. Клас захисту датчика від факторів навколишнього середовища – IP67.  Вихідний сигнал 4-20 mA. Температурний діапазон: -40/+ 100оС. Довжина двопровідного (неекранованого) кабелю – 2 м (коричневий провід V +(8-28 в d.c.), білий провід-струмовий вихід (4-20 mA)).

Мініатюрний датчик тиску 0-16 bar, 4-20mA  Keller PA 21G

Ціна – 2150 грн з ПДВ (еквівалент – 68 евро). 

Середній термін служби – 10 років (показник надійності для нормальних умов експлуатації, без застосування в агресивному середовищі, без дії вібрації).