shapka.jpg

ГІДРОАКУМУЛЯТОР AQUASYSTEM AVZ З ПРОТЕКТОРНИМ ПОКРИТТЯМ

Головна > Гідроакумулятори Aquasystem з нержавіючої сталі > Гідроакумулятор Aquasystem AVZ

Гідроакумулятор Aquasystem AVZГідроакумулятор сталевий Aquasystem (Аквасистем) AVZ для систем водопостачання з протекторним протикорозійним захисним цинковим покриттям, нанесеним гальванічним способом.

Гідроакумулятор з металевої протикорозійного протекторного захисту застосовуються в умовах вкрай високої агресивності зовнішнього середовища (обводнені місця установки, прямий контакт з атмосферними опадами, ґрунтовими водами). Застосування цинку в антикорозійного захисту поверхні гідроакумулятора і фланця пояснюється рядом унікальних властивостей цього металу. Цинкове покриття до сталі є анодним покриттям, тобто захищає основний метал (листову сталь гідроакумулятора) не тільки за допомогою ізоляції, але і електрохімічним шляхом, виконуючи функцію протекторного захисту. Така здатність забезпечує тривалий час захисту основного металу від корозії навіть при пошкодженні ізолюючого захисного шару цинку-наявності на ньому пір, тріщин і подряпин.

Застосування цинкового покриття для протекторного захисту гідроакумуляторів і розширювальних баків обумовлюється також легкістю і простотою технології нанесення покриття гальванічним способом.

Механізм протекторної захисту сталевого корпусу гідроакумулятора гальванічним цинковим покриттям наступний: На поверхні корпусу гідроакумулятора, в умовах наявності води в навколишньому середовищі, утворюються замкнутий гальванічний елемент. Метал з більш електронегативний електрохімічним потенціалом (цинкове покриття) виконує функцію анода, при цьому захищається сталевий корпус гідроакумулятора виконує функцію катода. Внаслідок роботи гальванічного елемента цинк, який є анодом, буде, в умовах впливу навколишнього середовища, поступово руйнуватися, захищаючи основний матеріал - сталевий корпус розширювального бака.

Основні експлуатаційні характеристики, розміри і ціна розширювальних баків (гідроакумуляторів) для водопостачання з протекторним гальванічним покриттям Aquasystem (Аквасистем) AVZ.

МодельГабарити, hxd, ммЗ'єднанняОб'єм, лРмах, барP предв., барT раб, °CЦіна, євро
AVZ 50656 x 365
1"50
101,5
-10/+100105
AVZ 60783 x 365
1"
60101,5
-10/+100118
AVZ 100849 x 491
1"
10010
1,5-10/+100
208

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.