shapka.jpg

синусні фільтри для свердловинних насосів з частотним регулюванням

 

Синус фільтри ELECTROIL

   Однофазні та трифазні синусні фільтри для свердловинних електронасосів, керованих перетворювачем частоти.

Для застосування з однофазними і трифазними свердловинними насосами, керованими спеціалізованими перетворювачами частоти Sirio, Sirio Entry, Sirio Universal, Nettuno, Nettuno Universal, DGBOX, DGFIT, STEADYPRESS, ELECTROIL IMMP, ELECTROIL IMTP, ELECTROIL ITTP з довгою кабельною лінією електропередачі.

Частотне регулювання свердловинного насоса, живлення якого здійснюється через силовий кабель значної довжини, може супроводжуватися ефектами додаткового теплового навантаження на обмотки двигуна в умовах одночасного зниження швидкості охолодження (обтікання електродвигуна потоком води) при роботі на низьких частотах. Синусні фільтри застосовують для усунення проблемних моментів застосування частотних перетворювачів з електронасосами, пов'язаних з квазісінусоідальние формою напруги та струму на виході з частотного перетворювача, довгою лінією електропередачі і розміщенням з'єднувального кабелю і двигуна електронасоса в агресивному зовнішньому середовищу.

         Застосування синусних фільтрів на виході перетворювача частоти усуває додаткову теплове навантаження на ізоляцію обмоток двигуна насоса, підвищує термін служби двигуна, дозволяє застосовувати неекранований моторний кабель (усуває проблему електромагнітної емісії) значної довжини.

         Синус фільтр перетворює квазі-синусоїду напруги, сформовану імпульсами високої частоти з високою швидкістю наростання напруги в форму правильної синусоїди.(U1 - форма до синусоїдального фільтра, U2 - форма після синусоїдального фільтра)