shapka.jpg

Розширювальні мембранні баки Global Water SolutionРозширювальні мембранні баки Global Water Solution для непитної води - опалення та геліосистем.


Компанія Global Water Solution по праву вважається світовим лідером в області виробництва та впровадження інновацій в області розширювальних баків. Продукція Global Water Solution вважається багатьма професійними операторами на світовому ринку насосного та опалювального обладнання найбільш надійним та довговічним варіантом розширювальних баків. При придбанні розширювального бака для опалення споживач повинен враховувати не тільки видимі чинники - експлуатаційні характеристики, ціну обладнання та витрати на його інсталяцію, а й приховані чинники - ступінь надійності та довговічність. Від цих факторів залежить, як часто ми будемо купувати нове обладнання або як часто в нашій системі будуть відбуватися передбачені та непередбачені аварії.

Розширювальні баки Global Water Solution в характеристиках надійності та
довговічності поза конкуренцією. Компанія Global Water Solution підтримує найвищий термін гарантійних зобов'язань серед всіх конкуруючих на ринку компаній - виробників розширювальних баків.

Мінімальний гарантійний термін на розширювальні баки - 5 років.

До конкурентних переваг продукції Global Water Solution відноситься відсутність необхідності в обслуговуванні та контролі роботи розширювального бака в процесі експлуатації, виняткова корозійна стійкість сталевих баків та повна відсутність корозії для скловолоконних баків. В баках Global Water Solution немає витоку повітря через пневмоклапан, мембрану або корпус. Всі розширювальні баки конструктивно виконані з фіксованою мембраною. Однак, характеристики мембран та запас міцності дозволяють її надійно використовувати весь термін служби розширювальних баків.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.