shapka.jpg

гідроакумулятор KITLINE з нержавіючої сталі

гідроакумулятор KITLINE з нержавіючої сталіКраїна походження гідроакумулятора Kitline - КНР. Корпус гідроакумулятора і контрфланец - хромонікелева нержавіюча сталь.

Мембрана балонного типу виготовлена ​​з харчової етиленпро- гуми EPDM. Еластомер мембрани проявляє досить високу еластичність, не робить вплив на
фізико-хімічні властивості води, не є причиною виникнення сторонніх запахів і забезпечує низьку проникність в умовах температур, характерних для систем водопостачання.

Гідроакумулятори з нержавіючої сталі Kitline з горизонтальним монтажним становищем, оснащені платформою для установки поверхневого насоса, що робить бак зручним для стандартної комплектації насосних станцій з поверхневим насосом. Естетичний, що не змінюється протягом багатьох років, зовнішній вигляд нержавіючої сталі також іноді впливає на вибір, точно так само як і умови застосування, пов'язані з високою вологістю або постійним контактом з грунтовими водами в приямках і шахтах.

Низька ціна на тлі досить дорогих нержавіючих гідроакумуляторів європейських виробників (наприклад, Aquapress або Aquasystem) обумовлена, в першу чергу, пониженим вмістом в нержавіючої сталі легуючих металів (хрому і нікелю), низькою металлоемкостью конструкції (товщина листової сталі і її вплив на механічну міцність бака ), а також складом і рецептурою каучуку мембрани. Власне кажучи, цей гідроакумулятор жодним чином не випадає за рамки якості інших китайських, псевдо-польських і псевдо українських гідроакумуляторів з нержавіючої сталі, якими повсюдно насичені ринки України, і які незалежно від заяви продавця мають міцні "китайські" коріння і "китайське якість" матеріалів. Зазначу, що жодним образон не хочу образити промисловість Піднебесної, що випускає високоякісні вироби всьому світу, але не нам. Думаю, що справа в підсумку, не в можливостях виробника, а в технічних умовах, орієнтованих на максимально низьку собівартість вироби.

Загальні характеристики гідроакумуляторів з нержавіючої сталі WTH / SS

ВиробникKITLINE, КНР
ТипГоризонтальний
Об'єм бака24, 50 або 80 л
Максимальна температура рідини, що перекачується50°С, короткочасно - 95°С
Діаметр приєднувального патрубка1"
Максимальний робочий тиск6 бар
Матеріал корпусаНержавіюча сталь
Початкову (заводське) тиск в корпусі0,15 МПа (1,5 бар)

Горизонтальні гідроакумулятори з нержавіючої сталі KITLINE

МодельОб'єм, лЗ'єднання, НРЦіна, USD
WTH 24 SS241"54
WTH 50 SS501"100
WTH 80 SS801"150

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад