shapka.jpg

Водонагрівачі накопичувального типу ARTI

Головна > Електричні бойлери накопичувального типу ARTI

  

WHV  
  
 


WHH Slim    WH Cube Comby


Водонагрівачі (електробойлери) накопичувального типу ARTI (Македонія).

Вироблено в Європі з застосуванням конструкційних матеріалів і комплектуючих європейського походження, включаючи австрійську «круппівскую» вуглецеву сталь для корпусу, нагрівальні елементи виробництва компанії Thermowatt (Італія) і склокерамічне внутрішнє покриття. Наявність типорозмірів від 5 до 150 літрів в м. Бровари, включаючи конструктивні варіанти «slim» і «compaсt» з різними просторовими монтажними конфігураціями. Сервісна підтримка на території України. Гарантійні зобов'язання – 7 років на наскрізну корозію корпусу і 2 роки на електричні компоненти. В асортименті ARTI електробойлери об'ємом від 5 до 150 літрів і конструктивним виконанням, здатним задовольнити будь-які індивідуальні потреби споживача і різні завдання підтримки гарячого водопостачання в заміському будинку або в квартирі.  Оптимальна ціна за європейську якість і надійність. Сухі і мокрі водонагрівальні елементи. Запчастини та сервісне обслуговування в м. Бровари. 

Всі водонагрівачі (бойлери) ARTI оснащені енергоефективною системою подачі холодної води ARTI ECO, що забезпечує додатковий відбір гарячої води (збільшення виходу до 15%) в порівнянні зі звичайними бойлерами інших виробників, оснащених звичайними системами подачі холодної води.  Электробойлеры ARTI економічні – система ARTI ECO дозволяє Вам отримати більше гарячої води при однаковому споживанні електроенергії в порівнянні з багатьма іншими варіантами інших виробників рівного об'єму. 

Электробойлеры ARTI надають споживачеві самий простий і зручний спосіб отримання гарячої води в заміському будинку або міській квартирі, перетворенням електричної енергії в теплову енергію без створення надмірного навантаження на електричну мережу. 

Весь модельний ряд і типорозміри електричних бойлерів (водонагрівачів) ARTI представлені в нашому магазині "Reinsoft" за адресою: м. Бровари, вул.  Грушевського, 17/1.