shapka.jpg

РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ БАК ДЛЯ ОПАЛЕННЯ AQUAPRESS

Головна > Розширювальні баки Aquapress

Вертикальні розширювальні баки Aquapress ACR
Вертикальні розширювальні баки Aquapress ACRV

Розширювальні баки Aquapress – Aquahot повністю виготовлені в Італії.

Головна функція мембранного розширювального бака Aquapress

Мембранний розширювальний бак Aquapress в компенсації об'єму розширюється при нагріванні води та запобігання небезпечного зростання тиску всередині закритої системи опалення та нагріву води. Коливання об'єму рідини викликані перепадами температур в системі опалення.

Принцип роботи розширювального бака
Спочатку весь обсяг розширювального бака повністю заповнений стисненим повітрям, що знаходиться між стінками бака і мембраною. Мембрана із-за тиску води в системи опалення нижче, ніж тиск стисненого повітря в баку, притиснута до вихідного патрубка розширювального бака. З зростанням температури теплоносія в замкнутому контурі опалення відбувається теплове розширення води з зростанням тиску і вода, розширюючись, заповнює мембрану бака, додатково стискаючи повітря. При зниженні температури відбувається подальше зменшення обсягу води і пониження тиску води в системі. При цьому повітря прагне зайняти раніше втрачене простір при тепловому розширенні води, виштовхнути воду назад в контур опалення за рахунок перевищення тиску повітря в баку над тиском води в системі аж до досягнення рівності тиску повітря і теплоносія - тиск повітря урівноважене тиском води.

Розширювальні баки Aquapress Aquahot (Гаряча вода) охоплюють:

  • серію вертикальних циліндричних розширювальних баків ACR c нижнім підключенням об'ємом 2-33л;
  • серію циліндричних вертикальних розширювальний баків з опорними ніжками і верхнім підключенням об'ємом 33-500л.


Всі розширювальні баки оснащені змінною мембраною з синтетичного каучуку EPDM. Збірка мембрани (балонная форма) запобігає контакт акумульованої рідини зі стінками бака. Матеріал мембрани не впливає на хімічні і фізичні властивості води і може застосовуватися, в тому числі для акумулювання господарсько-побутової чи питної води, що дозволяє застосовувати баки в традиційних системах водопостачання. Повноцінне застосування розширювальних баків Aquapress зі змінною мембраною обмежена невисоким максимальним робочим тиском (6 бар).

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Івано-Франківськ, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад