shapka.jpg

Горизонтальні гідроакумулятори KITLINE WTH

Головна Гідроакумулятори KITLINE для водопостачання Горизонтальні гідроакумулятори KITLINE WTH


Горизонтальные гидроаккумуляторы KITLINE

 

Модель Об'єм, л З'єднання, НР  Ціна, USD

WTH 24

 24

 1"

 20

WTH 50

 50

 1"

 41

WTH 80

 80

 1"

 69

WTH 100

 100

 1"

 86

 
Гідроаккумулятор Kitline - бюджетний варіант обладнання для комплектації насосної системи. Гідроаккумулятор найпростішій комплектації. Головною характеристикою його "бюджетности" є низька ціна в порівнянні з баками європейських виробників. Мабуть, це єдине, яскраво виражена перевага. Всі інші характеристики будуть поступатися європейським гідроаккумуляторам - металоємність конструкції, точність виробничого процесу, якість нанесення захисної фарби, товщина і вага контрфланца.

"Слабка" мембрана гідроакумулятора Kitline не дозволяє розраховувати на температури більш 50оС через підвищену газопроникність, кількість циклів навантаження буде поступатися досить дорогим синтетичним мембран, якими комплектуються Kitline відомих заводів. Чому так? Тому що економія в цьому баку торкнулася кожного вузла і елемента. Простіше кажучи-спрощений варіант добротних європейських гідроакумуляторів, створений для роботи в перебігу дуже обмеженого проміжку часу і не відрізняється особливою довговічністю і надійністю корпусу, фланця та мембрани.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад