shapka.jpg

гідроакумулятори для систем водопостачання Reflex-Refix

Гідроакумулятор Reflex Refix DE
Гідроакумулятори Reflex Refix DE junior
Гідроакумулятори Reflex Refix DE
Гідроакумулятори Reflex Refix DE junior
Гідроакумулятори Reflex Refix DD
Гідроакумулятори Reflex - Refix DT
Гідроакумулятори Reflex Refix DD
Гідроакумулятори Reflex - Refix DT

До систем водопостачання пред'являються різноманітні, а іноді, досить складні вимоги. Продукція німецького концерну Вінкельманн Груп, власника широковідомого в світі бренду Reflex - високоякісні рішення для найрізноманітніших проектів, варіантів комплектацій і завдань до найсуворіших і складними вимогами.

Гідроакумулятори Reflex для систем водопостачання отримали загальне структурне позначення Refix. Мембранні баки Reflex, представлені з широкими додатковими комплектаціями зливною, запірною або проточною арматурою, розраховані на роботу з різними тисками рідини, оснащені високоякісними бутиловими мембранами. Основне монтажне положення гідроакумуляторів Refix - вертикальне. Серія горизонтальних гідроакумуляторів Refix HW з доступним об'ємом від 25 до 100 літрів розроблена спеціально для застосування в складі індивідуальних побутових насосних станцій водопостачання або підвищення тиску на базі поверхневих насосів, зручно монтованих на платформі мембранного бака. Зовнішня і внутрішня поверхня бака, що контактують в перекачується водою, Refix HW захищені корозійно-стійким полімерним покриттям.

Вертикальні гідроакумулятори Reflex Refix

  1. Серія вертикальних гідроакумуляторів Reflex Refix DE охоплює баки з максимальним тиском 10, 16 і 25 бар в діапазоні типорозмірів від 2 до 5000 літрів (3000 літрів для мембранних баків Refix DE з максимальним робочим тиском в корпусі 25 бар). Мембранні гідроакумулятори Reflex до 60 літрів поставляються з фіксованою мембраною і спеціальним корозійностійким покриттям внутрішніх стінок, що стикаються з аккумуліованной водою. Гідроакумулятори Refix DE більше 60 літрів оснащені змінними мембранами. Кольорова індикація бака - блакитний колір.
  2. Серія вертикальних гідроакумуляторів Reflex Refix DE junior охоплює циліндричні напірні баки об'ємом від 25 до 600 літрів з максимальним робочим тиском 10 бар і фіксованою роздільною діафрагмою. Застосовуються в побутових і промислових системах водопостачання і розроблені Reflex для задоволення попиту на недорогі рішення в відносно невеликих побутових, комунальних та промислових системах водопостачання. Кольорова індикація бака - блакитний колір.
  3. Серія вертикальних гідроакумуляторів Reflex Refix DD багатоцільового призначення охоплює баки об'ємом від 8 до 33 літрів з фіксованою бутилкаучуковою мембраною і призначених для невеликих систем підвищення тиску, систем холодного і гарячого санітарного водопостачання. Кольорова індикація бака - зелений або білий колір.
  4. Серія Reflex Refix DT охоплює багатофункціональні вертикальні розширювальні баки об'ємом від 60 до 3000 літрів зі змінною бутиловой мембраною і призначені для комунальних і промислових систем санітарного холодного або гарячого водопостачання. Колірна індикація бака - зелений колір.


Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Івано-Франківськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад