shapka.jpg

АМОРТИЗАТОРИ ГІДРОУДАРУ AQUASYSTEM wsa

Головна > Амортизатори гідроудару Aquasystem WSA

Гідроакумулятори і розширювальні баки Aquasystem WSA для амортизації гідравлічного удару в системі водопостачання.

розширювальні баки Aquasystem WSAРозширювальні баки Aquasystem (Аквасистем) WSA спеціально розроблені для компенсації миттєвого зміни швидкості руху рідини в локальних ділянках системи водопостачання, що викликають різке і небезпечну зміну тиску. Звичайно, така ситуація виникає в гідравлічній насосній системі при швидкому початку руху води або раптовій зупинці потоку.Різкий стрибок тиску (звукова хвиля) при цьому може багаторазово перевищувати робочий тиск в системі, викликаючи втому елементів системи, зниження їх довговічності, їх поступове або миттєве руйнування, вібрацію і шум у трубопроводах, порушення герметичності трубопроводів, розрив з'єднань, пошкодження запірної арматури, елементів проточної частини насосів і т. д.

Гідроакумулятори Aquasystem WSAПри зупинці насоса вода в горизонтальних ділянках трубопроводів продовжує рухатися за інерцією і, натикаючись на перешкоду, створює фронт надлишкового тиску і зону розрідження з іншого боку горизонтальної ділянки трубопроводу.

Завдання амортизатора гідроудару погасити хвилю надлишкового тиску за рахунок демпфуючої здатності «пружини» стисненого повітря, відокремленої від води міцної каучукової мембраною. У окремих випадках встановлення гідроакумулятора-амортизатора гідроудару потрібно в місцях з'єднання вертикальної ділянки трубопроводу (стояка) з горизонтальною ділянкою. На ділянці їх з'єднання виникає зона розрідження, в яку гідроакумулятор нагнітає воду і компенсує різницю в тиску, перешкоджаючи волнообразному втягування стисненой води і повторних гідроударів. Вода на вертикальній ділянці трубопроводу миттєво зупиняється під дією сили тяжіння, а вода на горизонтальній ділянці зупиняється поступово під дією сил тертя. На стику трубопроводів створюється розрідження.

Основні експлуатаційні характеристики, розміри і ціна розширювальних баків-амортизаторів гідроудару Aquasystem WSA.   

МодельГабарити, hxd, ммЗ'єднанняОб'єм, лРмах, барP предв., барT раб, °CЦіна, євро
WSA 016250 х 1201/2"0,16153,5-10/+10019
WSA 2304 х 1601/2"2153,5-10/+10024

Матеріал корпусу мембранного амортизатора гідроудару - нержавіюча сталь. Фіксована Мембрана.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад