shapka.jpg

електромагнітні клапани 

Головна > Електромагнітні клапани 

Для открытых систем, с сервоприводом


 

Клапан електромагнітний незамінний там, де є необхідність керувати потоками віддалено і в автоматичному режимі. 

Це запірний пристрій здатний автоматизувати процеси в водопостачанні та теплопостачанні, в енергетиці та газопостачанні, в системах автоматичного поливу, в кондиціонуванні і вентиляції, управляти потоками всіляких технологічних середовищ в промисловості, подати потрібну кількість пара, газу або рідини в потрібний момент часу.

Клапани відрізняються не тільки розміром приєднання, а й параметрами живлення котушки. Сфера застосування кожного типу вироба визначається переважно конструктивним виконанням та конструкційними матеріалами проточної частини, що контактує із середовищем. Початковий позиційний стан поділяє клапани на нормально-відкриті та нормально-закриті, спосіб управління - на запірні пристрої прямої дії та на пристрої з додатковим посиленням. У першому випадку переміщення штока золотника виконується виключно «тяговим» зусиллям електромагнітного приводу, в іншому випадку - зміна позиційного стану золотника здійснюється за рахунок надлишкового тиску середовища - диференціала тиску на вході і виході пристроя. В клапанах з посиленням сердечник приводу не пов'язаний прямо з основним золотником, а керує тільки імпульсним золотником, що відкриває/закриває сервісний отвір для надходження середовища з надлишковим тиском в підсилювачі. Такі клапани дозволяють знизити енергетичні витрати і потужність котушки, не обмежувати типорозмір клапана «тяговими» можливостями котушки, використовувати для переміщення основного золотника енергію самого середовища.

Спосіб управління визначить придатність у відкритих або циркуляційних контурах. Матеріали проточної частини вкажуть на сумісність з тим чи іншим технологічним середовищем, визначить допустимі температурні режими.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад