shapka.jpg

синусний фільтр однофазний вихідний OF-12M12A

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Синусний фільтр Electroil OF-M12A.

Однофазний вихідний синусний фільтр OF-M12A для однофазних перетворювачів частоти Electroil. 

Підключення однофазного синусного фільтра до перетворювача частоти

      Область застосування: частотне регулювання швидкості глибинного насоса, підключення однофазного електродвигуна насоса до перетворювача частоти Electroil IMMP 1.1 або IMMP 1.5 кабелем великої довжини (понад 60 метрів, подовження силової лінії "інвертор-однофазний насос" аж до 300 метрів. 

    Синусоїдальні вихідні фільтри Electroil OF-M12A LC-типу (індуктивно-ємнісні) виготовлені в Італії, характеризуються мінімальним тепловиділенням і падінням напруги, застосовуються з однофазними двигунами насосів, що забезпечують правильну синусоїду напруги, вільну від пікових перенапруг і гармонійних спотворень. Однофазні фільтри поміщені в захисну металеву оболонку з класом захисту IP 54. Синусоїдальний фільтр встановлюють між двигуном і інвертором якомога ближче до виходу перетворювача частоти.

ХарактеристикиСинусний фільтр OF-M12A
 Максимальна напруга, В 250
Максимальний струм, А12 
Здатність до перевантаження5%In 
Вихідна частота перетворювача частоти, Гц0-60 
тактова частота  ШІМ модуляції, кГц  4-12 
Довжина неекранованого кабеля, м300 
 Довжина екранованого кабеля, м200 
 Залишкова пульсація напруги, %не бльше 5  
Клас виконання по захистуIP54 
 Розміри, мм128 х 88 х 125
Вага, кг 1,75 
 Електричне зєднання з боку інвертораКабель H05RNF 3G1.5 2 метра с вилкой 
Електричне зєднання з боку насоса Кабель H05RNF 3G1.5 0,5 метра с розеткою 
Сумісність з однофазними інверторами Electroil IMMP 1.1 / IMMP 1.5
Ціна, грн 8480 

     Сучасні перетворювачі частоти Electrolux оснащені IGBT - транзистори, частота комутації яких становить від 5 до 7,5 тисяч Гц в залежності від типу перетворювача.  Відносно високі частоти в порівнянні з основною частотою 50 Гц лінії електроживлення в умовах довжини силової лінії між насосом і перетворювачем частоти стають причиною зростання ємнісних струмів витоку на землю в силовому кабелі. Ці струми витоку стають причиною появи імпульсів перенапруги на затискачах двигуна насоса, результат дії яких – прискорений знос ізоляції та зниження загального ресурсу електродвигуна насоса. 

      Для роботи перетворювача частоти з глибинним насосом і довгою силовий сполучної лінією електроживлення, незалежно від того, чи застосовуєте Ви вихідний фільтр чи ні, ми настійно рекомендуємо використовувати тільки двигуни з високою якістю ізоляції.