shapka.jpg

ГОРИЗОНТАЛЬНІ БАКИ РОЗШИРЮВАЛЬНІ AQUASYSTEM AHX

Головна > Гідроакумулятори Aquasystem з нержавіючої сталі > Гідроакумулятор Aquasystem AHX

Гідроакумулятори з нержавіючої сталі Aquasystem (Аквасистем) AHXГідроакумулятори з нержавіючої сталі Aquasystem (Аквасистем) AHX для систем водопостачання з нержавіючої сталі марки AISI304.

Аустенітна нержавіюча сталь марки AISI 304 відноситься до низьковуглецевої хромонікелевої сталі, містить не менше 18% хрому і 10% нікелю, володіє відмінною корозійною стійкістю до дії різних хімічних речовин. Таке співвідношення легуючих елементів дозволяє сталі AISI304 проявляти антиферомагнітні властивості, що допускає можливість непрямої перевірки при покупці гідроакумулятора якості та відповідності нержавіючої сталі стандарту AISI 304. Перевага застосування гідроакумуляторів з нержавіючої сталі в тривалому терміні служби матеріалу корпусу без зміни зовнішнього вигляду - 30-50 років. Природний ворог нержавіючої сталі AISI304 - висока концентрація хлоридів у воді, простіше кажучи, морська вода або розсоли, що викликають корозію та руйнування. Тому, застосування гідроакумуляторів з нержавіючої сталі в умовах контакту з солоною морською водою не рекомендується. Наявність хімічно стійкою харчової EPDM мембрани в гідроакумуляторах AHX, не змінює фізико-хімічні властивості води і корозійностійкого зустрічного фланця з AISI304 дозволяє застосовувати гідроакумулятори для контакту з дистильованою або демінералізованої водою.

Основні експлуатаційні характеристики, розміри і ціна на гідроакумулятор з сталі для водопостачання Aquasystem AHX (Аквасистем) питною водою або водою господарсько-побутового призначення Aquasystem AHX.

МодельГабарити, hxdxl, ммЗ'єднанняОб'єм, лРмах, барP предв., барT max, °CЦіна, євро
AHX 24300 х 270 x 5101"2410
2,5+99
88
AHX 50380 х 365 x 5701"50
102,5
+99215

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.


<< Назад