shapka.jpg

Мембранний амортизатор гідроудару ELBI MICRON

Головна > Гідроаккумулятор Elbi Micron

Гідроаккумулятор Elbi Micron - мініаютюрний мембранний гідроакумулятор з нержавіючої сталіГідроаккумулятор Elbi Micron - мініаютюрний мембранний гідроакумулятор з нержавіючої сталі, основне призначення якого полягає в абсорбції раптових стрибків тиску, викликаних гідравлічним ударом в системі водопостачання. Мембранний аммортизатор гідроудару Micron застосовується для захисту побутових приладів - пральних машин, електромагнітних клапанів, фільтруючих установок, контурів водонагрівачів, запірної арматури від гідравлічного удару, згладжуючи, поглинаючи і перенаправляючи вектор ударної хвилі. Також може застосовуватися в компактних насосних системах - всі матеріали амортизатора гідроудару Elbi Micron придатні для контакту з питною водою.

Застосування гідроакумулятора Elbi Micron усуває шум і вібрації в трубопроводах, обумовлених раптовими змінами швидкості потоку води, наприклад, при швидкому закритті вентиля. Також явище Застосування гідроакумулятора Elbi Micronгідравлічного удару спостерігається тоді, коли в системі водопостачання швидко починається рух води або швидко відбувається змініи напрямку потоку рідини. Такі швидкі зміни в роботі гідросистеми супроводжуються стрибком тиску (звуковою хвилею), в кілька разів перевищує робочий тиск системи. Звукова хвиля тиску, відбиваючись від раптово виниклої перешкоди у вигляді запірного вентиля, рухається по трубопроводу в зворотному напрямку в пошуках наступного перешкоди (наприклад, зворотного клапана, робочих коліс і ежектора насоса), завдаючи йому удар і відбиваючись знову. Такі гідравлічні удари, в разі відсутності заходів по їх згладжування, призводять до шуму і вібрації трубопроводів, швидкого зносу і виходу з ладу запірної арматури, утворення тріщин або руйнування гідроакумуляторів, трубопроводів, теплообмінниках водонагрівачів, руйнування фільтруючих установок і трубних фільтрів, виникнення течі в трубних з'єднаннях і до розриву трубопроводу. Для запобігання негативним наслідкам гідроудару в систему водопостачання перед захищається приладом інсталюють гідравлічний аммортизатор, здатний поглинути хвилю тиску за допомогою сжимаемой повітряної подушки. Бак-аммортизатор гідроудару Micron - ідеальне рішення такого завдання.

Застосування гідроакумулятора Elbi Micron усуває шум і вібрації в трубопроводах

Основні експлуатаційні характеристики, розміри і ціна розширювальних баків-амортизаторів гідроудару Elbi Micron

МодельГабарити, мм
H x Ø
З'єднанняОб'єм, лРmax,
бар
P попереднє., барT робоча, CЦіна, євро
Elbi Micron121 x 1881/2"0,16
103,5+9918

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.