shapka.jpg

Гліколь в складі теплоносія більше 20%. Розширювальні баки.

Головна > Гліколь в складі теплоносія

Якщо вміст пропілен- або етилен-гліколя в складі теплоносія системи опалення або геліосистеми нагрівання води перевищує 20% розширювальний бак вибирають з розрахунку компромісу між ціною та надійністю компонентів до дії комбінації чинників, які обумовлюють корозійну агресивність теплоносія – вмісту двоатомного спирта та високої температури теплоносія.


Відомо, що надійність обладнання – це здатність зберігати стабільність властивостей та характеристик на протязі тривалого терміну.


На корозійну активність об
єднаної дії високої температури і високого вмісту гліколя щодо окремих матеріалів не звертають достатню увагу на стадії проектування систем опалення або геліосистем. Між іншим, деякі традиційно використовувані при виготовленні компонентів розширювальних баків матеріали, такі як, наприклад, листова вуглецева сталь з гальванічним покриттям в конструкції фланця, не достатньо стійкі до корозійної активності теплоносія з гліколем.

Зважаючи на ці обставини преференція у виборі розширювального бака, який застосовується для компенсації теплового розширення теплоносія з високим вмістом гліколя, повинна надаватись безфланцевим розширювальним бакам з фіксованою мембраною
NBR (стійкість до вмісту гліколя до 100%), розширювальним бакам з фланцем із нержавіючої сталі або розширювальним бакам для геліосистем з позначкою Solar, укомплектованих спеціальними високотемпературними мембранами.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.

<< Назад