shapka.jpg

РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКИ WESTER ДЛЯ ОПАЛЕННЯ

Головна > Розширювальні баки Wester

Розширювальні баки Wester WR 8-35

Розширювальні баки WESTER WRV
Розширювальні баки Wester WRV 750-1000

Розширювальний бак – пристрій, призначений для поглинання надлишкового обсягу теплового розширення води або іншої технологічної рідини і забезпечує правильну роботу системи опалення у всіх робочих фазах. Розширювальні баки Wester являють собою сталеву посудину з синтетичною мембраною всередині, яка відділяє контур опалення від попередньо закачаного під тиском повітря. Традиційно розширювальні баки застосовуються для запобігання підвищення тиску в контурі опалення вище встановленої межі.Підвищення тиску викликають зміни об'єму теплоносія в закритому контурі опалення з зміною робочої температури. Фактично, повітря в розширювальному баку виконує функцію «легких», стискаючись і розтискаючи в сооответствии з законом Бойля. Розширювальні баки з системою динамічної повітряної подушки просто, економічно і надійно забезпечує роботу системи опалення з надмірно великим обсягом теплоносія, незначною різницею між мінімальним і максимальним допусимыми тисками і обмеженим простором приміщення.

Розширювальний бак Wester

Малюнок 1. Конструкція мембранного розширювального бака зі змінною мембраною для систем отпопления

Важливим елементом розширювального гідроакумулятора є мембрана. Розширювальні баки Wester оснащені змінними мембранами балонного (груша) типу. Матеріал синтетичних мембран визначає експлуатаційні властивості розширювальних баків. В контурі опалення нагрівання, розширення рідини і навантаження на мембрану відбуваються повільно і протягом всього часу роботи змінюються незначно. При цьому температура теплоносія може досягати +90проС. Тому головним критерієм для вибору матеріалу мембрани для розширювального бака системи опалення є стійкість до температури, відсутність водопроникності та міцність. Традиційно в мембранних розширювальних баках застосовують стиролбутадиен SBR або этиленпропиленовую гуму EPDM. Вибір матеріалу визначається умовами експлуатації. Каучук SBR – технічний матеріал, не харчової. Основними характеристиками цього матеріалу є висока міцність, теплостійкість і задовільна еластичність. EPDM Каучук володіє теплостійкістю, еластичністю і поступається SBR в міцності.

Не менш важливим параметром розширювального бака є максимально допустимий робочий тиск. Враховуючи, що зазвичай тиск в закритих опалювальних контурах великих систем опалення перевищує 3 бар, розширювальні баки Wester WR і WRV об'ємом до 150л сконструйовані для роботи з тиском не вище 5 бар. Розширювальні баки об'ємом 200 і більше літрів розраховані на робочий тиск 10 бар.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.

<< Назад