shapka.jpg

Розширювальні баки ДЛЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ VAREM

Головна Розширювальні баки Varem

Розширювальні баки EXTRAVAREM
Плоскі розширювальні баки FLATVAREM
Розширювальні баки MAXIVAREM

Розширювальні баки EXTRAVAREM

Плоскі розширювальні баки FLATVAREM

Розширювальні баки MAXIVAREM


Призначення розширювальних баків VAREM в системі опалення полягає в поглинанні надлишкової обсягу води при підвищенні температури теплоносія, що оберігає систему від неприпустимого зростання тиску на всіх фазах роботи системи опалення. Робота розширювального бака Varem набуває особливої ​​важливості на фазі запуску холодної системи, коли відбувається інтенсивний нагрів теплоносія, його теплове розширення і швидке зростання тиску в закритій системі опалення.

У цьому розділі представлені розширювальні баки компанії VAREM S.p.a., умовно розділені на три категорії:

  • розширювальні баки EXTRAVAREM LR об'ємом від 5 до 25 літрів і робочим тиском до 6 бар, особливістю яких є інноваційна технологія конструкції, що поєднує спосіб жорсткої фіксації мембрани обпресувани м фланцем і балонную форму SBR - мембрани, що забезпечує відсутність контакту теплоносія зі стінками бака;
  • розширювальні баки MAXIVAREM LR об'ємом від 35 до 1000 літрів і робочим тиском до 6 бар зі змінною SBR - мембраною;
  • плоскі розширювальні баки FLATVAREM LR об'ємом від 5 до 18 літрів з фіксованою діафрагмою і робочим тиском не більше 3 бар.

розширювальних баків VAREM

У виробництві розширювальних баків Varem для систем опалення та геліосистем інженерний відділ компанії VAREM максимально сповідує принцип застосування «безконтактної» конструкції мембран - теплоносій і вуглецева сталь конструкції баків розділені високоміцної синтетичною мембраною, теплоносій не інтенсифікує корозію і в свою чергу не забруднюється продуктами корозії. Особливу важливість характеристики конструктивних матеріалів розширювального бака набувають в умовах застосування агресивних гліколю теплоносіїв або нерозбавлених гликолей в системах опалення, охолодження або геліосистемах.

Мембрани для розширювальних баків VAREM виконані з стирол-Буталов SBR, матеріалу, для якого характерні високі міцнісні властивості (розрив і стирання), теплостійкість (робоча температура рідини до 99С), низька проникність і досить висока еластичність (55 тисяч циклів деформації). Виробник VAREM гарантує для мембран власного виробництва відсутність динамічної втоми (зниження міцності внаслідок багаторазових деформацій) не менше ніж для 55 тисяч циклічного навантаження (розтягування / стиснення), що забезпечується формою і спеціальним складом синтетичного каучуку, адптірованнимі до жорстких і агресивних умов застосування.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.