shapka.jpg

Гідроакумулятори. Питна вода.

Головна > Гідроакумулятори для питної води

Гідроакумулятори для питної води, накопичувальні ємності для зберігання води, змінні камерні мембрани для гідроакумуляторів не входять до обов'язкового переліку продукції, що підлягає сертифікації в Україні. Це означає, що споживач, купуючи гідроакумулятор для питної води обладнання для застосування з питною водою, може довіряти безпеку свого здоров'я тільки декларації виробника, його репутації і наявності сертифікатів. Довіряти якість питної води дешевой продукції, яка не має імені, виробника і міжнародного підтвердження санітарної безпеки, як мінімум, не узгоджується з безпекою. В такому випадку Ви не можете знати з чого, ким і як зроблений продукт, які зміни в хімічний склад води можуть внести застосовувані в конструкції матеріали.

Європейські виробники гідроакумуляторів для питної води декларують відсутність потенційної небезпеки для здоров'я людини з боку обладнання і підтверджують цю декларація національними та міжнародними сертифікатами, в тому числі сертифікатами санітарної безпеки, отриманими в міжнародних системах ACS і NSF.

Як мінімум, ефект застосування сертифікованого продукту - безпека для здоров'я. Як мінімум, питна вода з гідроакумуляторів не отримає до складу домішки свинцю, миш'яку, фенолу, інших токсинів і важких металів. Як мінімум, питна вода не збагатиться додатковим заходом і присмаком, контактуючи з технічним нехарчових матеріалом. Якість і безпека мають ціну.

Гідроакумулятори для питної води Imera, Aquasystem, Elbi, Varem, Aquapress сертифіковані європейським органом TUV CERT на відповідність виробництва стандарту якості ISO 9001. Вся продукція маркована позначенням СЕ, що позначає декларацію відповідності вимогам безпеки директиви 2014/68 / EU.

Гідроакумулятори (для систем холодного і гарячого санітарного водопостачання), поліетиленові накопичувальні ємності для питної води виробництва ELBI (Італія) і змінні мембрани (Sefa, Oldrati, Varem, Elbi) сертифіковані на санітарну безпеку в міжнародних системах ACS і NSF. Стандарти ACS і NSF застосовуються не тільки до матеріалів обладнання, що контактують з питною водою, але і до обладнання в цілому.

У мембранних гідроакумулятори контакт питної води здійснюється тільки з харчовими синтетичними матеріалами або нержавіючими сталями, інертними до акумульованої воді. Європейські виробники застосовують змінні мембранні камери і фіксовані діафрагми з харчових синтетичних каучуків - EPDM або IIR. Сталеві фланці з протекторним покриттям захищають від прямого контакту з водою пластиковими вставками з харчового поліпропілену. Внутрішню поверхню сталевого корпусу захищають синтетичною емаллю (наприклад, гідроакумулятори Zilmet Hydro-Pro) або полімерними плівковими покриттями (наприклад, нейлонове покриття в гідроакумулятори Elbi DV).

У складі пластикових накопичувальних ємностей виробництва Elbi, призначених для зберігання води питної якості, використовується лінійний поліетилен низької щільності (LLDPE), який відповідає всім поширеним у світовій практиці санітарним нормам.

Поліетилен в конструкції бака на відміну від нержавіючої або оцинкованої сталі не схильний до окислення і не здатний забруднювати воду продуктами корозії. Матеріал, що використовується інертний до води, стійкий до ультрафіолетового старіння і не підтримує утворення цвілі або поширення водоростей.

<< Назад