shapka.jpg

мембрани для гідроакумуляторів Reflex Refix DE


Заміна зруйнованої мембрани в гідроакумуляторі Reflex Refix DE - продовження терміну служби гідроакумулятора.

Надійність та довговічність мембранних гідроакумуляторів та розширювальних баків Reflex виробництва німецької компанії Winkelmann Group GmbH & Co підтверджена роками бездоганної експлуатації на відповідальних комунальних та промислових об'єктах в Європі та Україні.

Мембрана для гідроакумулятора (розширювального) бака Reflex (Рефлекс))


Для комплектації гідроакумуляторів Refix DE ми пропонуємо взаємозамінні мембрани виробництва SeFa (Італія), виготовлені з харчового етилен-пропілен - дієнового каучуку EPDM.

Змінні мембрани для розширювальних баків та гідроакумуляторів Reflex - Refix

Баки Refix DE Мембрана Ø фланца бака, мм Ø отвір, мм Ціна, євро
Гідроакумулятор Reflex Refix DE 50 Мембрана 35-50 л D80 145 80 12
Гідроакумулятор Reflex Refix DE 60 Мембрана 80-100 л D80 145 80 27
Гідроакумулятор  Reflex Refix DE 80 Мембрана 80-100 л D80 145 80 27
Гідроакумулятор  Reflex Refix DE 100 Мембрана 100-150 л D80 145 80 38
Гідроакумулятор  Reflex Refix DE 200 Мембрана 200-300 л D150 260 150 83
Гідроакумулятор  Reflex Refix DE 300 Мембрана 200-300 л D150 260 150 83
Гідроакумулятор  Reflex Refix DE 500 Мембрана 500-750 л D150 260 150 152

Провідні виробники мембранних баків ведуть постійні суперечки про переваги та недоліки конструкцій розширювальних баків зі змінною мембраною та фіксованою діафрагмою. Звичайно ж, приводиться багато ґрунтовних доказів на користь тієї чи іншої конструкції.

До очевидних переваг баків Reflex - Refix DE зі змінною мембраною відноситься те, що їх термін служби можна продовжити при зношенні або руйнуванні мембрани. Термін служби гідроакумуляторів та розширювальних баків зі змінною мембраною обмежується терміном служби корпусу та часом наскрізної корозії корпусних елементів, але не строком служби мембрани. У баках з фіксованою діафрагмою результатом руйнування мембрани, точно так само як і результатом наскрізної корозії бака, буде повна заміна обладнання. При цьому, не можна не звернути увагу на той факт, що зовні очевидний недолік фіксованих баків, а саме неможливість заміни мембрани на випадок руйнування, повністю компенсується рівномірним розподілом по площі механічного навантаження на діафрагму, що забезпечує значно більший термін служби мембран з аналогічних матеріалів.

Змінні мембрани закріплені по значно меншій апертурі контрфланця. Деформуюче навантаження на мембрану балонного типу з кріпленням по фланцю розподіляється вкрай нерівномірно, подовження основи змінних мембран значно перевищує подовження на інших ділянках, нерівномірність навантаження призводить до більшого старіння та зносу. При цьому, потрібно також врахувати, що розрив та ушкодження каучукової мембрани веде до контакту води або теплоносія з корпусом та до розвитку корозійних процесів. Ми не є прихильниками тієї чи іншої конструкції розширювальних баків, але обгрунтовано вважаємо, що плюси та мінуси застосування баків з фіксованою або змінною мембраною взаємно компенсуються. Виділяти та акцентувати увагу на перевагах тієї чи іншої конструкції, не вказавши на недоліки, буде несправедливо.

Завод-виробник встановлює в гідроакумулятори Refix DE змінні мембрани з бутилкаучуку (IIR) призначені для питного водопостачання.

Бутилкаучук - еластомір з унікальною здатністю утримувати повітря. Його газо- та паро- проникність в кілька разів менше ніж у інших еластомерів, з яких традиційно виготовляють мембрани. Мембрана з бутилкаучуку зберігає вихідний тиск повітря в 15 разів довше, ніж аналогічна мембрана з натурального каучуку. Фактична відсутність проникності - фактор, безпосередньо впливає на загальний термін служби мембрани через можливість тривалий час зберігати початковий тиск повітря в баку в період навантаженої експлуатації. Бутилкаучук має високу міцність на розрив, стійкий до старіння, стирання, кисневого та озонового розтріскування, водних розчинів кислот, полярних розчинників, олії. Не проявляє стійкість до мінеральних масел, в яких швидко набухає та втрачає свої властивості.

Взаємозамінні мембрани виробництва SeFa (сумісні з гідроакумуляторами Refix DE) виготовлені з етіленпропілендіен - сополимера (EPDM).

Матеріал мембран проявляє екстраординарну еластичність, високу стійкість до ультрафіолетового, теплового та кисневого старіння, стійкий до водних розчинів неорганічних кислот, лугів та спиртів. Набухає в контакті з рідиною, що містить мінеральні масла, ароматичні та хлоровмісні вуглеводні. Етиленпро- сополимер наповнюється армуючими та функціональними добавками для додавання необхідних механічних властивостей.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ (Дніпро), Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград (Кропивницький), Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів , Чернівці та по всій Україні.